adorini Carrara L - Deluxe Humidor Black adorini Carrara L - Deluxe Humidor Black adorini Carrara L - Deluxe Humidor Black adorini Carrara L - Deluxe Humidor Black adorini Carrara L - Deluxe Humidor Black adorini Carrara L - Deluxe Humidor Black
adorini Carrara L - Deluxe Humidor Black

Adorini Carrara L - Deluxe Czarny Humidor


4,1 (7 Oceny)
-20% Zniżka
1 107 zł
1 388 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Jako mistrzowie fortepianu i legendarni miłośnicy cygar George Gershwin, Artur Rubinstein, a nawet Avo Uvezian są często wspominani jako mistrzowie stukania w klawisze z cygarem zaciśniętym w zębach. Te legendy rzeczywiście lubiły palić cygara, siedząc przy luksusowym fortepianie, więc z pewnością przyciągnęłyby uwagę do wspaniałego, błyszczącego wykończenia fortepianowego HumidoraAdorini Carrara L Deluxe Black.

Ten olśniewający humidor błyszczy dzięki lakierowanemu na czarno wykończeniu i elegancko zaokrąglonym bokom, a filcowe dno sprawia, że można go postawić na honorowym miejscu bez względu na powierzchnię. Tak jak piękny fortepian, ten wyjątkowy skarb nie jest jednak tylko dla wyglądu. Podnosząc pokrywę odsłaniasz pełne funkcji wnętrze, które utrzyma każde z Twoich cygar w doskonałym stanie. Parowana i suszona w piecu hiszpańska okleina cedrowa wyściela wnętrze, tworząc idealne środowisko dla Twoich cygar.
Żebra wentylacyjne RibTech firmy Adorini utrzymują cyrkulację powietrza w całym wnętrzu, optymalizując stan każdego cygara, które można efektywnie zorganizować dzięki innowacyjnemu systemowi przegródek i klipsom do etykiet. Poręczna tacka do przechowywania, wyposażona w AirVent, kolejną specjalność adorini, zapewnia niezakłócony przepływ powietrza. Tacka została zaprojektowana tak, by współpracować z nawilżaczami elektronicznymi nowej generacji, dzięki czemu przez wiele lat będziesz mógł w pełni wykorzystać możliwości przechowywania cygar.

Precyzyjny higrometr ułatwia kontrolowanie wilgotności powietrza, która jest utrzymywana w idealnej harmonii przez pozłacany nawilżacz Deluxe na bazie polimeru akrylowego . Regulowane otwory wentylacyjne w nawilżaczu pozwolą Ci ustawić idealny poziom wilgotności, który będzie odpowiadał Twoim upodobaniom. Zarówno nawilżacz, jak i higrometr są utrzymywane w miejscu przez magnesy, które mocuje się do metalowej płytki ukrytej pod cedrową okleiną, dzięki czemu nie rzucają się w oczy.

Piękne wykończenie Carrara L Deluxe Humidor Black, solidna konstrukcja, bogate wyposażenie i dożywotnia gwarancja dają Ci pewność, że wszystkie Twojecygara, nawet 150 sztuk wielkości Corona, będą odpowiednioprzechowywane. Możesz więc spędzić swój czas siedząc wygodnie i ciesząc się pięknymi rzeczami w życiu.
Mieści do 150 cygar corona.
Co lubimy
  • Wykończenie na wysoki połysk.
Co nam się nie podoba
  • Czarne lakiery o wysokim połysku należy traktować ostrożnie, ponieważ łatwo je zarysować.
  • Jeden z nielicznych dużych humidorów adorini, które są dostarczane bez zamka ze względu na minimalistyczny design.


Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze
Kod EAN:
4260128729894
Produkt ID:
6097
Kolor:
Czarny
Inner dimmensions
191 mm x 316 mm x 134 mm
Wewnętrzna szerokość tacy:
175 mm
Wewnętrzna wysokość tacy:
22 mm
Gwarancja:
Adorini gwarancja do końca życia
Zewnętrzne wykończenie:
Wysoki połysk
Marka:
Adorini
Wewnętrzna podszewka:
Bardzo wytrzymały hiszpański cedr traktowany parą z otworami wentylacyjnymi
Zewnętrzna okleina:
Malowany lakier
Wymiary (wys. x szer. x gł.):
155 mm x 370 mm x 246 mm
Numer tac:
1
Higrometr:
Skalibrowane higrometr o wysokiej precyzji, zoptymalizowany do przechowywania cygar
Dzielniki uwzględnione:
4
Wewnętrzna długość tacy:
310 mm
Wykonane z:
Drewno

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 4,1/5   (7 Oceny)
 57% (4 Oceny)
 14% (1 Ocena)
 14% (1 Ocena)
 14% (1 Ocena)
 0% (0 Oceny)
 18 mar 2019

Świetny humidor. Wszystkie specyfikacje są zgodne z podanymi. Wygląda bardzo stylowo. Obniżyłem ocenę ze względu na fakt, że zarysowania są widoczne na lakierze z powodu niewłaściwej pielęgnacji !! PS .: Przesyłka do Rostowa nad Donem zajęła ponad 3 tygodnie.

 27 lip 2018

Humidor z bardzo ładnym wykończeniem. Jestem zadowolony z produktu.

 12 sty 2021
 06 sie 2020
 26 lip 2018