Thermometer adorini small Thermometer adorini small Thermometer adorini small Thermometer adorini small Thermometer adorini small
Thermometer adorini small

Adorini Humidor Termometr Mały


4,5 (80 Oceny)
124 zł

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Dla tych, którzy chcą przenieść humidor na cygara na wyższy poziom, konieczny jest wysokiej jakości termometr. HUmidor Thermometer firmy adorini to świetny wybór do ulepszenia humidorów stanowiący idealne uzupełnienie cenionego precyzyjnego higrometru z włosia od adorini.

Dopasowany do kompaktowego rozmiaru i luksusowego złotego wykończenia małego higrometru z włosia od adorini, ten klasyczny termometr zapewnia precyzyjny pomiar zoptymalizowany przez producenta cygar. Ten pięknie nostalgiczny instrument został wykonany przez doświadczonych rzemieślników w sercu niemieckiego przemysłu zegarmistrzowskiego, zapewniając niezrównaną jakość i niezawodność.

Elegancka złota tarcza sprawia, że ​​bez wysiłku można zerknąć na aktualne odczyty temperatury w stopniach Celsjusza, a jej wszechstronny rozmiar i kształt sprawiają, że doskonale pasuje niemal wszędzie. Podobnie jak jego odpowiednik do pomiaru wilgotności, termometr ma mały, łatwy w montażu rozmiar i jest wyposażony w magnes dla łatwej instalacji.

Idealny do prawie każdego humidora i idealnie dopasowany do małego higrometru z włosia, Humidor Thermometer od adorini w cudowny sposób poprawi wygląd i funkcjonalność Twojego humidora. Ostatecznie daje ci spokój umysłu i pozwala być dumnym ze swojego ulepszonego i pięknie ozdobionego humidora.

Marka:
Adorini
Kod EAN:
4260564932568
Kolor:
Złoty
Wymiary (wys. x szer. x gł.):
45 mm x 45 mm x 15 mm

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 4,5/5   (80 Oceny)
 68% (54 Oceny)
 23% (18 Oceny)
 5% (4 Oceny)
 3% (2 Oceny)
 3% (2 Oceny)
 02 paź 2013

Bardzo fajny produkt. Dobrze pasuje do higrometru z tej samej kolekcji.

 15 sty 2013

Klej na magnesie rozpuszcza się dość szybko, termometr jest dokładny, pasuje do higrometru i działa poprawnie.

 26 lis 2021
 14 kwi 2021
 06 gru 2019