Adorini Vega Deluxe Humidor Ekspozycyjny Czarny

Review rating 4.5/5
(69 Oceny)

h202sd

1 531zł.

1 229zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu dni roboczych
 Adorini Cigar Heaven Nawilżacz 2 Generacji 590zł.
-Ciesz się zawsze świeżymi i doskonale uwarunkowanymi cygarami- Sterowany mikroprocesorem. Duże cyfrowe sterowanie LCD. Lepsza cyrkulacja powietrza. Jeden wkład trwa kilka miesięcy. Super cicha praca. Nie są wymagane żadne specjalne płyny. Zasilanie AC. Pasuje do praktycznie wszystkich humidorów.
 adorini HumiFit Roztwór do Nawilżacza premium 1L 32zł.
Płyn do nawilżaczy
Destylowana woda wzbogacona jonami srebra
Antybakteryjny
1l
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane

Humidory adorini są znane z wysokiej jakości wykonania oraz szerokiego wyboru luksusowych funkcji i ulepszeń. Doskonałym przykładem humidora z wyjątkowymi dodatkami od adorini jest Vega Deluxe Humidor z wyświetlaczem, idealna opcja do zastosowań komercyjnych lub dla tych, którzy chcą z dumą prezentować swoją kolekcję cygar.

Czarne lakierowane wykończenie pięknie podkreśla czyste linie solidnie zbudowanego humidora, który ma nachyloną górną część z wdzięcznie zaprojektowaną zamykaną szklaną pokrywą idealną do oglądania na ladzie. Dno z parzonego hiszpańskiego cedru zawiera innowacyjne żebra wentylacyjne RibTech firmy adorini, które pomagają zwiększyć przepływ powietrza, zapewniając, że ponad 75 cygar w rozmiarze Corona są odpowiednio i równomiernie nawilżone. Z pięcioma pionowymi i pięcioma poziomymi przegrodami, system przegródek z klipsami na przegrody oferuje elastyczność w utrzymywaniu cygar w niezliczonej liczbie różnych sposobów, co sprawia, że Vega Deluxe Display Humidor jest ulubieńcem dla miejsc biznesowych lub towarzyskich.

Luksusowy posrebrzany nawilżacz na bazie akrylu zapewnia stałą kontrolę wilgotności, którą można regulować za pomocą ruchomych otworów wentylacyjnych nawilżacza. Potrzebujący tylko wody destylowanej bez dodatkowych płynnych roztworów, nawilżacz maksymalizuje swoje właściwości antybakteryjne i samoregulujące, aby zapewnić bezpieczeństwo cygar bez względu na mogące wystąpić wahania klimatu. Poziom wilgotności można łatwo monitorować jednym rzutem oka na precyzyjnie skalibrowany higrometr zamontowany w dedykowanym uchwycie, który można zobaczyć bez względu na to, czy pokrywa jest otwarta czy zamknięta.

Dzięki kompaktowemu, ale eleganckiemu designowi i wyjątkowo mocnej konstrukcji humidor Vega Deluxe Display zapewnia imponujące środowisko dla cygar, które nie będzie wymagało tyle cennej przestrzeni, co większe humidory z wyświetlaczem. Dodanie słynnej dożywotniej gwarancji adorini sprawia, że ​​ten klasyczny humidor jest jeszcze bardziej atrakcyjną opcją bez względu na jego miejsce docelowe.Mieści do 78 cygar corona, 75.

Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze

Kod EAN: 4260128720495
Kolor: Czarny
Gwarancja: Adorini gwarancja do końca życia
Marka: Adorini
Materiał szafki nawilżacza: Drewno
Wewnętrzna podszewka: Bardzo wytrzymały hiszpański cedr traktowany parą z otworami wentylacyjnymi
Waga: 7100 g
Wysokość: 150 mm
Produkt ID: 317
Zamek i klucz blisko nawilżacza: Tak
Zewnętrzne wykończenie: Matowy
Higrometr: Analogowy ze sztucznymi włosami
Zewnętrzna okleina: Drewno
Dzielniki uwzględnione: 10
Inner dimmensions: 55 mm x 198 mm x 355 mm

​Klienci, którzy zakupili ten produkt ...

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 4.5/5
(69 Rankingi)
Review rating  
65 % (45 Rankingi)
Review rating  
26 % (18 Rankingi)
Review rating  
4 % (3 Rankingi)
Review rating  
1 % (1 Ranking)
Review rating  
3 % (2 Rankingi)
Review rating
 02 mar 2021
Przekład z oryginału Deutsch (German)
Szybka wysyłka. Świetna komunikacja. Zawsze przyjemne zakupy.
Review rating
 14 gru 2019
Przekład z oryginału English (United States)
Zaskakująco szybka dostawa z Niemiec do USA. Jak dotąd jestem pod wrażeniem humidora. Jest elegancki i dobrze zbudowany. Pieczęć wydaje się bardzo solidna. Higrometr jest dokładny. Dołączony nawilżacz działa dobrze, ale zdecydowałem się na użycie pakietów Boveda. Co najważniejsze, wydajność humidora była idealna. Dodam, że na początku zamek wydawał się nie funkcjonować jak trzeba. Musiałem go rozłożyć, żeby zobaczyć, jak to działa. Zapewniam cię jednak, że działa w porządku. Aby zrozumieć go po raz pierwszy, potrzeba nieco delikatności.
Review rating
 05 lip 2019
Przekład z oryginału Deutsch (German)
Dla tych pieniędzy dobry humidor: + piękne wykończenie + hermetyczny + dobry nawilżacz + przestronne i wyraźnie skonstruowany + zawiasy nieco chwiejne + przegrody nie pasują dokładnie, ale pozostają na miejscu + zamek jest tylko dekoracją Kupiłbym ponownie za taką cenę.
Review rating
 18 lut 2019
Przekład z oryginału Francais
Odebrano z pękniętym oknem na kołku ustalającym. Zgłosiłem to do działu obsługi klienta, który odpowiedział mi niezwłocznie i zaoferował wymianę bez konieczności uiszczania opłat za zwrot. Problem prawdopodobnie pochodził ze złożenia, ponieważ skrzynka dostarczająca i humidor były nienaruszone. Czekam na nowy. Wykończenie jest poza tym dobre. Obsługa klienta i tak jest najlepsza.
Review rating
 30 kwi 2015
Przekład z oryginału English (United States)
Czwarty Humidor jaki kupiłem od Humidor Discount. Po prostu najwyższa jakość i najwyższej klasy obsługa od początku do końca.
Review rating
 26 gru 2014
Przekład z oryginału Francais
Cave ma piękne cygara, brak zastrzeżeń jeżeli chodzi o opakowanie
Review rating
 01 lip 2021
Review rating
 01 gru 2020
Review rating
 22 lip 2019
Review rating
 31 maj 2019
Review rating
 17 wrz 2018
Review rating
 04 kwi 2018
Review rating
 12 lis 2017
Review rating
 20 sie 2017
Review rating
 04 cze 2017
Review rating
 21 cze 2015
Review rating
 25 maj 2015