adorini Cube Deluxe Czarny

Review rating 5/5
(27 Oceny)

1 104zł.

915zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu dni roboczych
 Adorini Cigar Heaven Nawilżacz 2 Generacji 593zł.
-Ciesz się zawsze świeżymi i doskonale uwarunkowanymi cygarami- Sterowany mikroprocesorem. Duże cyfrowe sterowanie LCD. Lepsza cyrkulacja powietrza. Jeden wkład trwa kilka miesięcy. Super cicha praca. Nie są wymagane żadne specjalne płyny. Zasilanie AC. Pasuje do praktycznie wszystkich humidorów.
 adorini HumiFit Roztwór do Nawilżacza premium 1L 32zł.
Płyn do nawilżaczy
Destylowana woda wzbogacona jonami srebra
Antybakteryjny
1l
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane

Adorini to nazwa, której miłośnicy cygar na całym świecie zaufali dzięki dobrze wykonanym i naprawdę innowacyjnym humidorom. Dwie z najlepiej sprzedających się kreacji od adorini, Treviso Deluxe i Chianti Medium Deluxe, zostały połączone w jeden z najbardziej pomysłowych projektów tego typu: humidor Cube Deluxe.

Lakierowany na czarno Cube Deluxe przybiera unikalny kształt „sześcianu” szafki humidorowej Chianti Medium Deluxe, płynnie łączy go z gamą szklanych paneli wyświetlaczy humidora Treviso Deluxe i to połączenie nadaje mu charakterystyczny wygląd. Połączenie wielkości, kształtu i funkcji sprawia, że ten ​​przyciągający wzrok humidor jest idealny do przechowywania do 100 cygar w rozmiarze Corona, tak pojedynczych cygar jak i całych pudełek.

Idąc o krok dalej od popularnego szklanego wyświetlacza Treviso Deluxe, Cube ma szklane panele zarówno na ścianach bocznych, jak i na tylnej ścianie, a także na górze, aby łatwo oglądać cygara umieszczone pod dowolnym kątem. Szklane drzwi zapewniają niezawodne uszczelnienie oraz płynne otwieranie i zamykanie dzięki parze wytrzymałych ręcznie polerowanych zawiasów kwadrantowych. Kostka pożycza nie tylko kształt ulubionego przez fanów Chianti, ale także wykorzystuje wygodną wysuwaną szufladę. Pojedyncza szuflada jest zamontowana we wnętrzu z cedru hiszpańskiego w górnej części, aby zmaksymalizować miejsce do przechowywania poniżej, podczas gdy precyzyjny higrometr z włosia wbudowany w szufladę zapewnia swobodne spojrzenie na względną wilgotność niezależnie od tego, czy drzwi są otwarte, czy zamknięte.

Dolny panel wnętrza wyposażony jest w żebra wentylacyjne, które wspomagają cyrkulację powietrza, zapewniając dokładne rozprowadzenie wilgoci. Dołączony posrebrzany luksusowy nawilżacz na bazie polimeru akrylowego zapewnia optymalną kontrolę wilgotności z regulowanymi otworami wentylacyjnymi do precyzyjnego dostrojenia poziomów wilgotności. To urządzenie jest przechowywane na spodzie szuflady, co zmniejsza bałagan i daje więcej miejsca do przechowywania cygar. Uporządkowanie tej dodatkowej przestrzeni będzie łatwym zadaniem dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu przegródek adorini z poręcznymi klipsami na etykiety przegród.

Zainspirowany dwoma legendarnymi humidorami i wyposażony w luksusowe funkcje adorini, humidor Cube Deluxe to rozwiązanie do przechowywania cygar, które zapewnia stylową, zajmującą mało miejsca elastyczność osobom poszukującym humidora typu display.Mieści do 100 cygar corona.

Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze

Dimensions: 240 mm x 240 mm x 246 mm
Kolor: Czarny
Wewnętrzny materiał forniru: Cedr hiszpański
Gwarancja: Adorini gwarancja do końca życia
Marka: Adorini
Inner dimmensions: 14,5 mm x 22 mm x 22 mm
Materiał szafki nawilżacza: Drewno
Higrometr: Higrometr włosowy
Zewnętrzny materiał forniru: Malowany lakier
Zewnętrzne wykończenie: Matowy
Kod EAN: 4260412687473

​Klienci, którzy zakupili ten produkt ...

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 5/5
(27 Rankingi)
Review rating  
93 % (25 Rankingi)
Review rating  
7 % (2 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating
 26 cze 2020
Przekład z oryginału Italian
Doskonały produkt jeśli chodzi o stosunek jakość/cena. Dobre opakowanie i punktualna wysyłka. Profesjanalny i rzetelny sprzedawca. Bardzo polecam.
Review rating
 13 cze 2020
Przekład z oryginału English (United States)
Piękny humidor, jedyną krytyką jest to, że higrometr nie był ustawiony na właściwy poziom, ale ja to rozwiązałem, w przeciwnym razie bardzo piękny produkt.
Review rating
 22 mar 2019
Przekład z oryginału Deutsch (German)
Świetny produkt! Jakość wykonania jest świetna, a jeśli chcesz przechowywać kilka cygar, to prawie idealny rozmiar! Gorąco polecam produkt i sklep!
Review rating
 11 paź 2018
Przekład z oryginału English (United States)
Jestem z Danii i kupiłem adorini Cube humidor z HumidorDiscount. Świetna oferta i znakomita obsługa. Produkt został dostarczony w ciągu tygodnia i w jednym kawałku. Z chęcią dokonam ponownego zakupu.
Review rating
 30 lis 2017
Przekład z oryginału Francais
Bardzo dobrze zapakowane. Niewielka wada szuflady, która została bardzo szybko rozwiązana przez zespół obsługi klienta. Nic do powiedzenia, usługa wsparcia jest bardzo dostępna, osoba mówi po francusku. Jestem bardzo zadowolony.
Review rating
 02 lis 2017
Przekład z oryginału Francais
Opis produktu był bardzo szczegółowy i bardzo pomocny przy wyborze odpowiedniego humidora, który pasowałby do wszystkich moich potrzeb. Wyjaśnienie i wszystkie porady otrzymane z pudełkiem są pomocne dla początkujących w świecie cygar.
Review rating
 15 maj 2021
Review rating
 07 maj 2021
Review rating
 26 mar 2021
Review rating
 12 paź 2020
Review rating
 26 gru 2019
Review rating
 20 sie 2019
Review rating
 29 lip 2019
Review rating
 11 mar 2019
Review rating
 31 sty 2019
Review rating
 21 gru 2018
Review rating
 01 lis 2018
00:00 00:00