adorini czarny skórzany pokrowiec na obcinacz 70

adorini czarny skórzany pokrowiec na obcinacz 70


81 zł

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane

Credit Card Cigar Cutter firmy Adorini to urządzenie, które przypadnie do gustu wszystkim, którzy poszukują gilotynki o eleganckim wyglądzie i solidnym działaniu tnącym. Czy jest lepszy sposób na ochronę tej popularnej gilotynki z podwójnym ostrzem niż skórzane etui na obcinaczkę do cygar Credit Card.

Stworzone
specjalnie dla obcinacza do cygar Credit Card firmy Adorini etui z prawdziwej skóry zapewni miękkie i przytulne miejsce dla twojego obcinacza. Prosta i elegancka konstrukcja pozwala na wsuwanie i wysuwanie obcinacza jednym szybkim i płynnym ruchem. Dzięki temu Twój nożyk jest dobrze chroniony przed obijaniem się o klucze, monety czy innych kieszonkowych towarzyszy, a jednocześnie jest łatwo dostępny w każdej chwili. Smukłe, czarne etui ma solidną konstrukcję i przyjemnie zaokrąglone rogi, co sprawia, że jest niezawodnym i stylowym towarzyszem dla twojego nożyka wielkości karty kredytowej.

Jeśli już korzystasz z obcinacza do cygar na kartę kredytową Adorini lub chcesz sobie taki sprawić, to jest to akcesorium, które musisz mieć. Nie ma zasad, które mówią, że nie możesz się trochę popisać, chroniąc jednocześnie swoją inwestycję, więc już dziś wzbogać swój rytuał obcinania cygar dzięki skórzanemu etui na obcinaczkę do cygar adorini's Credit Card w kolorze czarnym.

Wysokość:
100 mm
Głębokość:
3 mm
Kolor:
Czarny
Marka:
Adorini
Kod EAN:
4260412686810

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji