adorini czarny skórzany pokrowiec - obcinacz z podwójnym ostrzem

adorini czarny skórzany pokrowiec - obcinacz z podwójnym ostrzem


81 zł

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane

Ci, którzy posiadają popularną obcinarkę z podwójnym ostrzem firmy adorini, wiedzą, jak nieocenione jest to narzędzie - w domu, w biurze czy w podróży. Nie ma lepszego sposobu na ochronę tego niezastąpionego skarbu, jakim jest obcinarka do cygar, niż skórzane etui adorini Double Blade Cutter Black.

Zaprojektowany
specjalnie do użycia z obcinarką adorini Double Blade Cutter, ten wykonany z prawdziwej skóry futerał zapewnia głęboko fakturowaną i elegancką ochronę. Wsuwanie i wysuwanie obcinacza z ochronnego skórzanego etui jest łatwe i odbywa się jednym szybkim ruchem. Gdy nożyk jest już bezpiecznie schowany w etui, jego wąska konstrukcja sprawia, że nie zajmuje dużo miejsca i pozostaje na swoim miejscu aż do momentu, gdy będziesz gotowy do użycia, chroniąc go jednocześnie przed uszkodzeniami powierzchni. Solidne szwy, szeroki otwór i zaokrąglone krawędzie nadają etui wyrafinowany wygląd, który idealnie pasuje do stylu obcinacza z podwójnym ostrzem.

Ten prosty, a zarazem funkcjonalny dodatek zapewnia bezpieczeństwo i dodaje klasy twojej maszynce do strzyżenia. Skórzane etui na nożyk do cięcia z podwójnym ostrzem w kolorze czarnym jest także wspaniałym prezentem dla wszystkich posiadaczy nożyka do cięcia z podwójnym ostrzem Adorini.
Wymiary (wys. x szer. x gł.):
95 mm x 50 mm x 2 mm
Kolor:
Czarny
Marka:
Adorini
Kod EAN:
4260412686827

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji