Adorini Higrometr Włosowy Mały Srebrny

Review rating 5/5
(11 Oceny)

a129s

133zł.

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu dni roboczych
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Każdy miłośnik cygar poszukujący higrometru do pomiaru poziomu wilgotności humidora z pewnością odniesie sukces dzięki precyzyjnemu higrometrowi z włosia. Te starannie zaprojektowane narzędzia zapewniają najwyższą dokładność pomiaru wilgotności. Niektóre z najlepszych powstają w sercu niemieckiego przemysłu zegarmistrzowskiego w pobliżu miasta Glashütte, obszaru znanego z jednych z najlepszych luksusowych zegarków na świecie. To tutaj adorini skorzystało z wiedzy fachowej, którą mogliby zaoferować tylko znani rzemieślnicy z regionu, aby stworzyć Hair Hygrometer Small Silver.

Ten uprzednio skalibrowany higrometr analogowyz pewnością wyróżni Twój humidor przyjemną białą obudową na tle stylowego srebrnego wykończenia, które doskonale nadaje odrobinę nowoczesności klasycznemu designowi. Higrometr jest przystojny w swoich detalach, a jednocześnie oferuje bardzo precyzyjny system pomiaru dzięki syntetycznemu włosiu. Ta niezwykle precyzyjna operacja koncentruje się wokół włosów rozciągniętych metalową sprężyną i przymocowanych do igły widocznej z przodu higrometru. Kiedy zmienia się poziom wilgotności, długość włosów zmienia się w odpowiedzi, przesuwając igłę do odpowiedniego poziomu na tarczy..

Jak reklamowali się redaktorzy magazynu Cigar Aficionado, “Wydajność jest imponująca, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że urządzenie jest wstępnie skalibrowane i gotowe do pracy
. To kolejna świetna rzecz w tym higrometrze, użycie syntetycznych włosów oznacza, że ​​nie wymaga on dodatkowej opieki. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom i łatwemu w montażu magnesowi wystarczy, że umieścisz go w humidorze i gotowe. To takie proste!

Dzięki zakresowi wilgotności względnej od 20% do 90% ten precyzyjny higrometr z włosia został zoptymalizowany przez producenta w celu uzyskania najlepszego zakresu dokładności przy wilgotności względnej 65% do 75%, co jest optymalnym poziomem dla cygar. Adorini higrometr z włosia Small Silver to gwiazda, która doda odrobinę elegancji Twojemu humidorowi, jednocześnie dostarczając bardzo precyzyjny pomiar wilgotności.

Produkt ID: 4385
Kod EAN: 4260327150451
Głębokość: 45 mm
Marka: Adorini
Wysokość: 2.2 mm

​Klienci, którzy zakupili ten produkt ...

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 5/5
(11 Rankingi)
Review rating  
82 % (9 Rankingi)
Review rating  
18 % (2 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating
 21 sty 2021
Przekład z oryginału Italian
Higrometr o doskonałej jakości wykonania i precyzji!
Review rating
 29 maj 2020
Przekład z oryginału English (United States)
Dokładnie to, co zamówiłem. Skuteczny produkt.
Review rating
 27 lut 2020
Przekład z oryginału Francais
dobrze
Review rating
 19 kwi 2019
Przekład z oryginału Italian
Wspaniały produkt
Review rating
 16 mar 2019
Przekład z oryginału Francais
Mała wersja w porównaniu ze starą, ale bardzo precyzyjne.
Review rating
 25 maj 2021
Review rating
 01 kwi 2021
Review rating
 02 lut 2021
Review rating
 21 lis 2020
Review rating
 28 lis 2019
Review rating
 09 maj 2019
00:00 00:00