Adorini Humidor Cedar Półka - Duża

Review rating 5/5
(9 Oceny)
109zł.

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Marka adorini jest obecnie jedną z najbardziej czczonych w świecie humidorów, zdobywając uznanie miłośników cygar i ekspertów branżowych za wysokiej jakości kunszt i innowacyjne akcenty, jakie oferuje każdy humidor. Jedną z takich funkcji, która jest dostępna osobno, jest narzędzie, na którym lojalni fani adorini polegają w celu poprawy kontroli humidora: duża Taca do Humidora z Drzewa Cedrowego.

Ta wyjątkowa taca, stworzona specjalnie z myślą o dużych humidorach stołowych adorini, jest wykonana w całości z hiszpańskiego cedru, który został ugotowany na parze i wysuszony w piecu, aby zapewnić wytrzymałość i trwałość. Solidnie zbudowana taca jest wyposażona w specjalną technologię adorini AirVent, która poprawia krążenie powietrza i zapewnia, że ​​każde twoje cygaro ma równy poziom wilgoci. Wygodne uchwyty zapewniają kolejny elegancki akcent i pozwalają z łatwością podnieść tacę. Taca została również zoptymalizowana do użytku z elektronicznymi urządzeniami nawilżającymi nowej generacji. Zapewnia to większą elastyczność w dostosowywaniu humidora do wszystkich jego potrzeb

. Niezależnie od tego, czy modernizujesz humidor, potrzebujesz bardziej stylowej prezentacji, czy po prostu potrzebujesz zamiennej tacy, Taca do Humidora z Drzewa Cedrowego to cenny dodatek do humidora, który udowodni swoją wartość raz po raz. Połącz tę tacę z innowacyjnym systemem podziału od adorini i klipsami na etykiety, aby uzyskać jeszcze większą wszechstronność humidora!
Marka: Adorini
Waga produktu: 17 g
Dimensions: 44 mm x 310 mm x 186 mm
Kod EAN: 4260384979477
Produkt ID: 4621

​Klienci, którzy zakupili ten produkt ...

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 5/5
(9 Rankingi)
Review rating  
100 % (9 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating
 07 lut 2020
Przekład z oryginału Deutsch (German)
Dobre wykonanie ale po prostu nie pasowało do humidora, co było wyszczególnione. Spróbowałem i tak, a potem mogłem oddać bez problemu.
Review rating
 31 sty 2019
Przekład z oryginału Italian
Doskonały materiał. Funkcjonalny. Szybka dostawa.
Review rating
 14 lis 2020
Review rating
 07 gru 2019
Review rating
 12 lip 2019
Review rating
 23 lis 2018
00:00 00:00