adorini Humidor Safe Cassaforte Edycja limitowana

adorini Humidor Safe Cassaforte Edycja limitowana


-20% Zniżka
135 011 zł
168 763 zł

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 1 produkty w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
W 2019 roku firma adorini wyprodukowała kolejne absolutne arcydzieło rzemiosła na czas największych na świecie targów tytoniowych. W przypadku Humidor Tresor Cassaforte, adorini wziął zabytkowy sejf i z miłością przekształcił go w humidor, aby stworzyć jedyne w swoim rodzaju dzieło, unikalne na skalę światową.Każda część sejfu została pieczołowicie odrestaurowana i dostosowana do nowej funkcji. Małe metalowe części zostały ocynkowane, wnętrze wyłożono drewnem cedrowym, a pasujące szuflady i tace zostały wykonane ręcznie. Humidor podzielony jest na dwie części. Górna połowa, wykonana z litej stali, służy do przechowywania cygar. Nowe, ręcznie malowane wykończenie zostało nałożone z najwyższą dbałością o szczegóły i nadaje ciężkiemu żelazu świeży, szlachetny wygląd drewna. Jednak otwarcie tych masywnych drzwi zawsze przywodzi na myśl pierwotną funkcję sejfu. Dolna połowa jest w całości drewniana i została potraktowana z taką samą starannością jak część powyżej, ręcznie malowana, aby płynnie połączyć obie części. Inne luksusowe dobra, takie jak wino czy alkohole, również mogą być tu doskonale przechowywane.Wymiary: Wysokość: 167,6 cm Szerokość: 67,5 cm Głębokość: 63,5 cmDołączony, zawsze niezawodny adorini Cigar Heaven zapewnia idealne środowisko dla twoich cygar, utrzymując stałą wilgotność względną, łatwo kontrolowaną elektronicznie.W porozumieniu z Tobą zorganizujemy dostawę tego humidora specjalnym transportem.Zobacz również opis humidora Cassaforte w Cigar Journal.

Co lubimy
  • Szukasz naprawdę wyjątkowego mebla, który nie przypomina niczego, co mają twoi znajomi z country clubu? Ten jest tak wyjątkowy, jak to tylko możliwe.
Co nam się nie podoba
  • Jeśli Forbes nie śledzi twojej fortuny, ten humidor może być poza twoją ligą finansową.
  • Waży około 1000 kg.
Szafka nawilżacza:
Elektroniczny nawilżacz
Higrometr:
Cyfrowy higrometr
Zewnętrzne wykończenie:
Pół-połysk
Numer tac:
1
Liczba szuflad:
3
Zamek i klucz blisko nawilżacza:
Tak
Materiał:
Metal
Wewnętrzny materiał forniru:
Cedr hiszpański
Zewnętrzny materiał forniru:
Malowany lakier
Wewnętrzna długość:
297 mm
Wewnętrzna szerokość:
339 mm
Wewnętrzna wysokość tacy:
40 mm
Kolor:
Brązowy
Marka:
Adorini
Kod EAN:
4260564933275
 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji