adorini Humidor Tube with Golden Hygrometer adorini Humidor Tube with Golden Hygrometer adorini Humidor Tube with Golden Hygrometer adorini Humidor Tube with Golden Hygrometer adorini Humidor Tube with Golden Hygrometer adorini Humidor Tube with Golden Hygrometer
adorini Humidor Tube with Golden Hygrometer

adorini Humidor Tuba ze Złotym Higrometrem


4,5 (13 Oceny)
125 zł

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Prawie każdy miłośnik cygar podróżujących napotkał frustrację związaną z zapaleniem jednego cygara tylko po to, by odkryć, że cygaro jest uszkodzone lub zbyt wysuszone, by je palić. Byłoby miło móc zapewnić kontrolę nad bezpieczeństwem i wilgotnością pełnowymiarowego humidora, ale nie byłoby to praktyczne tylko dla jednego cygara. Zespół Adorini opracował niewiarygodne rozwiązanie tego problemu, kreując humidor na jedno cygaro: Tube Humidor z Higrometrem od adorini.

Z pewnością najmniejszy obecnie w pełni funkcjonalny humidor na rynku, ten cudowny skarb jest uformowany z aluminium w kolorze złota, dzięki czemu jest solidnym, a jednocześnie lekkim humidorem, w którym łatwo mieści się jedno cygaro Churchilla. Unikalny projekt tego miniaturowego humidora pozwala na użycie higrometru z jednej strony tuby więc możesz łatwo sprawdzić poziom wilgotności.

Wybierasz się w dłuższą podróż? Nie ma problemu!Zakrętka na drugim końcu tubki odkręca się, odsłaniając wbudowany nawilżacz co zapewnia, że ​​twoje cygaro osiągnie odpowiednią wilgotność niezależnie od czasu twojej podróży. Po prostu napełnij go w razie potrzeby, i będziesz mieć niezawodny humidor dla jednego cygara!

Dzięki uproszczonej konstrukcji, przyjemnemu wyglądowi i niezbędnej kontroli wilgotności Tube Humidor od adorini jest po prostu idealnym sposobem bezpiecznego transportu twojego ulubionegoego cygara. Bez względu na to, gdzie się wybierasz, cygaro będzie w optymalnym stanie. Od samochodu po torbę golfową i nie tylko, zbierz kilka tych mini-humidorów i przechowuj je w dowolnym miejscu. Te tubki humidora stanowią również świetne prezenty dla kogoś wyjątkowego, kto kocha cygara.

Dla:
1 cygar
Wewnętrzny rozmiar:
20.4 mm
Wewnętrzna podszewka z drzewa cedrowego:
Tak
Marka:
Adorini
Wewnętrzna średnica:
2.5 mm
Kolor:
Złoty
Zewnętrzny rozmiar:
219 mm
Kod EAN:
4260128729078
Format cygara:
Churchill
Materiał:
Stal nierdzewna
Wyposażony w higrometr:
Tak

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 4,5/5   (13 Oceny)
 69% (9 Oceny)
 15% (2 Oceny)
 15% (2 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 10 sie 2021

większy niż myślałem. Ale bardzo przydatny.

 22 maj 2017

Produkt bardzo dobrej jakości, ale źle oszacowałem rozmiar. Nie nadaje się do moich ulubionych cygar. Chciałem ten produkt jako humidor podróżny dla moich przygód na zewnątrz. Niestety jest dość duży i moje Vitals dotykają się wewnątrz i mogą ulec uszkodzeniu.

 21 maj 2017

Doskonała obsługa i doskonały produkt.

 14 sie 2023
 05 paź 2019
 25 lip 2019
 30 lip 2017
 28 lip 2017
 17 maj 2017
 05 maj 2017