Adorini Higrometr Włosowy Srebrny Adorini Higrometr Włosowy Srebrny  zdjęcie 2 Adorini Higrometr Włosowy Srebrny  zdjęcie 3 Adorini Higrometr Włosowy Srebrny  zdjęcie 4 Adorini Higrometr Włosowy Srebrny  zdjęcie 5
Adorini Higrometr Włosowy Srebrny

Adorini Higrometr Włosowy Srebrny


4,9 (13 Oceny)
139 zł

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Na powierzchni większość higrometrów może wyglądać tak samo, ale jak koneserzy cygar mogą zaświadczyć, nie wszystkie higrometry są sobie równe. Tylko najlepsze zapewnią wysoką dokładność potrzebną do właściwego zarządzania nawilżaniem cygar. W tym celu adorini zwróciło się do ekspertów w dziedzinie higrometrów w sercu niemieckiego przemysłu zegarmistrzowskiego. Stworzony w pobliżu miasta Glashütte, gdzie wytwarza się jedne z najbardziej luksusowych zegarków na świecie, Hair Hygrometer Silver od adorini oferuje perfekcyjną mieszankę precyzyjnego oprzyrządowania oraz pociągającego stylu, co sprawia, że jest to idealna opcja dla wszystkich.

Precyzyjny higrometr z włosia, z bogatym srebrnym wykończeniem zapewnia niebywale dokładne pomiary wilgotności wynikające z wiedzy specjalistycznej i dbałości o szczegóły. Pozwala to na skomplikowany proces aby włosie syntetyczne rozciągało sie za pomocą metalowej sprężyny przymocowanej do igły. Wraz ze zmianą wilgotności włosy zmieniają długość, a następnie poruszają igłą, aby oznaczyć poziom wilgotności na powierzchni łatwej do odczytania białej tarczy. Używanie syntetycznych włosów do tego procesu oznacza, że ​​nie musisz wygłupiać się z natłuszczaniem włosów lub innymi frustrującymi problemami związanymi z ich utrzymaniem. Po prostu umieść higrometr w humidorze, a nie będziesz musiał się nim ponownie zajmować!

Higrometr jest wystarczająco wszechstronny, aby zmierzyć wilgotność względną od 20% do 90%, był on zotymalizowany przez producenta aby osiągnąć najwyższą dokładność przy wilgotności względnej od 65% do 75%, co czyni go idealnym wyborem do ochronienia twoich ulubionych cygar. Redaktorzy magazynu Cigar Aficionado wyróżnili precyzyjny higrometr z włosia od adorini, sugerując, że jeśli chodzi o higomatry, ten ma “wszystko, co doceni palacz cygar.” Higrometr z włosia Silver od adorini to jeden z największych osiągnięć wszechczasów, któremu możesz zaufać.

Kod EAN:
4260327150444
Wymiary (wys. x szer. x gł.):
2 mm x 67 mm x 67 mm
Mechanizm pomiarowy:
Włosy syntetyczne
Jednostki temperatury:
Celsiusz & Fahrenheit
Waga:
28 g
Materiał:
Tworzywo sztuczne ABS
Zakres wilgotności:
20-90% % relatywna wilgotność
Dokładność tempreatury:
Brak
Marka:
Adorini
Powłoka:
Brak
Kolor:
Srebrny
Wyświetlacz:
Analogowy
Dokładność nawilżania:
+-2,5%
Zakres temperatury:
32°F-104°F / 0°C-40°C
Naprawiając:
Magnes

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 4,9/5   (13 Oceny)
 92% (12 Oceny)
 8% (1 Ocena)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 30 gru 2023

Idealny, poważny sprzedawca, szybki i niezawodny, wszystko w porządku.

 26 maj 2023

Niezwykle dokładny!!! Zawsze chciałem taki mieć, w końcu go mam i jestem z niego bardzo zadowolony

 28 sie 2019

Idealny rozmiar

 18 cze 2019

Jest to druga rzecz, którą kupuję od Humidordiscount i zadziwia dokładnie tak jak pierwsza. Bardzo czuły na każdą najmniejszą zmianę i tak precyzyjny jak szwajcarski chronograf, testowany pod kątem dokładności za pomocą testu soli.

 17 mar 2019

Dobry sprzedawca, poważny i pomocny.

 15 lut 2019

Doskonała jakość.

 31 sty 2019

Świetny produkt. Rekalkowałem go na wszelki wypadek i jest bardzo precyzyjny. Super szybka dostawa.

 02 sty 2019

W końcu konieczne było skalibrowanie higrometru, ale wygląda bardzo dobrze!

 13 gru 2018

Ufam tylko higrometrom włosowym adorini. Humidor Discount oferuje niesamowite ceny za te trudne do znalezienia higrometry i szybko wysyła.

 20 sty 2024
 10 maj 2020
 12 lip 2019
 21 wrz 2018