Adorini Puroso podwójny płomień czarne ostrze Solingen

Review rating 4.5/5
(6 Oceny)
224zł.

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu dni roboczych
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane

Jeśli elastyczność i kontrola są tym, czego najbardziej potrzebujesz w wysokiej jakości zapalniczce, nie musisz szukać dalej niż Zapalniczka Puroso Double Jet Black Solingen Blade od adorini. Stworzone z myślą o precyzyjnej kontroli płomienia, wygodnej obsłudze i wszechstronnej obcinarce, to piękne dzieło robi wszystko, aby zapewnić precyzję i radość z palenia cygar!

Ergonomicznie zaprojektowana z pochyloną pod kątem 45 ° głowicą, ta butanowa zapalniczka zapewnia doskonałe wyczucie w dłoni, a jednocześnie pomaga lepiej określić kierunek podwójnych odpornych na wiatr odrzutowych płomieni. Za jednym naciśnięciem kciuka podnosi się nasadka ochronna, aby odsłonić obudowę zapłonu, w której rozjaśnia się podwójny płomień, gotowy, aby twoje cygara płonęły idealnie w szybki i łatwy sposób. Możesz mieć oko na poziom paliwa dzięki wygodnie umieszczonemu okienku paliwa, co zapewni, że nigdy nie poczujesz frustracji związanej z próbą odpalenia cygara pustą zapalniczką.

Umiejętności zapalniczki nie kończą się jednak na tym, ponieważ to wielofunkcyjne narzędzie ma również zintegrowaną obcinarkę do cygar wykonaną ze światowej sławy stali Solingen, idealną do użycia dla prawie każdego rozmiaru cygara. Innym przydatnym dodatkiem jest igła do cygar, która może służyć nie tylko jako środek ułatwiający cięcie lub przebijanie, ale także może służyć do przytrzymywania końcówki cygara, dzięki czemu możesz czerpać przyjemność do ostatniej odrobiny dymu bez poparzenia palców.

Elegancka, czarna i nowoczesna stylistyka zapalniczki Puroso Double Jet zapewnia zwycięską kombinację odpalania i mocy cięcia, które zapewnią ogromną dokładność i kontrolę bez względu na to, gdzie i kiedy nadszedł czas, aby cieszyć się dobrym cygarem. Ta gwiazda świata akcesoriów do cygar to naprawdę fantastyczny wybór.


Numer płomieni: 2
Kolor: Czarny
Ekstra: Dziurkacz do cygar (jeden rozmiar)
Typ płomienia: Odrzutowy płomień
Materiał: Stal nierdzewna
Marka: Adorini

​Klienci, którzy zakupili ten produkt ...

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 4.5/5
(6 Rankingi)
Review rating  
50 % (3 Rankingi)
Review rating  
50 % (3 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating
 20 kwi 2019
Review rating
 17 sie 2018
Review rating
 21 maj 2018
Review rating
 30 kwi 2018
Review rating
 15 gru 2017
Review rating
 16 lis 2017
00:00 00:00