Światło LED dla humidora L + M

132zł.

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Niezależnie od tego, czy masz luksusowy humidor wypełniony bezcennymi skarbami, czy też podstawowy humidor codzienny wypełniony Twoimi ulubionymi cygarami, nie ma nic bardziej irytującego niż brak wystarczającej ilości światła, aby dokładnie widzieć Twoje cygara. Specjaliści z adorini opracowali kolejną innowację, która pięknie rozwiązuje problem. Adorini LED Humidor Light dla L+M oświetli Twoje cygara, dzięki czemu możesz po prostu chwycić to, na które masz ochotę i gotowe!

Ta unikalnie zaprojektowana lampa LED z łatwością pasuje do wnętrza RibTech, znajdującego się w luksusowych humidorach adorini L i M. Ma ona zintegrowaną baterię, która jest ładowana przez USB, więc nie ma potrzeby instalacji przeszkadzających przewodów w humidorze. Czujnik ruchu zapewnia, że światło włączy się i wyłączy się automatycznie, jeśli zostanie wykryte wystarczające światło. Nie pozostawaj w ciemności. Rozświetl swoje zapasy tym praktycznym dodatkiem do Twojej skrzyni skarbów.
Produkt ID: 13939
Kod EAN: 4260128729191

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00