adorini Salina Humidor Gablota Czarny

7 891zł.

6 322zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych
 Usługa grawerowania 23zł.
Tabliczka mosiężna z wygrawerowaniem.
Wygrawerowany tekst (max 21 znaków):

  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane

Projektanci z adorini stworzyli niezwykle szerokie spektrum humidorów, które pasują do każdej sytuacji. Dla tych, którzy potrzebują oszczędzającego miejsce humidora z wyświetlaczem na blacie, adorini oferuje humidor szafkowy Salina. Ta wszechstronna szafka zapewnia wysokiej jakości nawilżanie, a także elastyczność sortowania i wyświetlania, dzięki czemu jest doskonałą opcją do stałego użytku komercyjnego lub po prostu eksponowania cennych kolekcji.

Klasyczne czarne lakierowane wykończenie łączy szklane drzwi, ściany boczne i blat, tworząc stylową szafkę, która zapewnia łatwe przeglądanie i przechowywanie do 1500 cygar o wielkości Corona. Wygodny uchwyt drzwi zapewnia płynne otwieranie i zamykanie, a zestaw zamków i kluczy zapobiega niewłaściwemu obchodzeniu się z cygarami lub ich zabraniu bez pozwolenia. Cztery różne poziomy pozwalają na wiele konfiguracji, w tym miejsce do przechowywania skrzynek, podczas gdy system oświetlenia LED zapewni to wszystko, co najlepsze. Taca z cedru hiszpańskiego z innowacyjnym systemem podziału adorini i etykietami na rozdzielacze zwiększa wszechstronność szafki, podobnie jak poręczna szuflada na akcesoria.

Wilgotność jest kontrolowana przez całkowicie elektroniczny system nawilżania, który zapewnia płynną integrację między zbiornikiem wody a jednostką sterującą, która jest wyposażona we wbudowany elektroniczny czujnik wilgotności. Wielofunkcyjna jednostka sterująca wyświetla wszystko, co jest potrzebne do zapewnienia utrzymania odpowiednich warunków, w tym aktualną wilgotność względną, średnią wilgotność z 3 dni, ustawione poziomy wilgotności i aktualną temperaturę. Czujnik poziomu wody eliminuje również potrzebę ciągłego sprawdzania zbiornika na wodę..

Wspierany przez dożywotnią gwarancję adorini humidor szafkowy Salina to bogate w funkcje rozwiązanie do przechowywania cygar, które utrzyma i wyeksponuje cygara w optymalnym stanie, przy jednoczesnym zminimalizowaniu czasu i przestrzeni wymaganych przez humidory o podobnych wydajnościach. Dodanie niestandardowej usługi grawerowania to także świetny sposób na ulepszenie humidora o wyróżniający się profesjonalny wygląd idealny do każdego sklepu lub biura.
Mieści do 1500 cygar corona.

Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze

Głębokość: 405 mm
Kolor: Czarny
Wewnętrzny materiał forniru: Cedr hiszpański
Zamek i klucz blisko nawilżacza: Tak
Wewnętrzna wysokość tacy: 153 mm
Zewnętrzne wykończenie: Matowy
Kod EAN: 4260412681396
Materiał szafki nawilżacza: Drewno
Higrometr: Cyfrowy higrometr
Zewnętrzny materiał forniru: Malowany lakier
Wewnętrzna długość tacy: 305 mm, 570 mm
Gwarancja: Adorini gwarancja do końca życia
Marka: Adorini

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00