adorini Salina Humidor Gablota Czarny

adorini Salina Humidor Gablota Czarny


5 (2 Oceny)
8 528 zł
6 832 zł

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane

Projektanci z adorini stworzyli niezwykle szerokie spektrum humidorów, które pasują do każdej sytuacji. Dla tych, którzy potrzebują oszczędzającego miejsce humidora z wyświetlaczem na blacie, adorini oferuje humidor szafkowy Salina. Ta wszechstronna szafka zapewnia wysokiej jakości nawilżanie, a także elastyczność sortowania i wyświetlania, dzięki czemu jest doskonałą opcją do stałego użytku komercyjnego lub po prostu eksponowania cennych kolekcji.

Klasyczne czarne lakierowane wykończenie łączy szklane drzwi, ściany boczne i blat, tworząc stylową szafkę, która zapewnia łatwe przeglądanie i przechowywanie do 1500 cygar o wielkości Corona. Wygodny uchwyt drzwi zapewnia płynne otwieranie i zamykanie, a zestaw zamków i kluczy zapobiega niewłaściwemu obchodzeniu się z cygarami lub ich zabraniu bez pozwolenia. Cztery różne poziomy pozwalają na wiele konfiguracji, w tym miejsce do przechowywania skrzynek, podczas gdy system oświetlenia LED zapewni to wszystko, co najlepsze. Taca z cedru hiszpańskiego z innowacyjnym systemem podziału adorini i etykietami na rozdzielacze zwiększa wszechstronność szafki, podobnie jak poręczna szuflada na akcesoria.

Wilgotność jest kontrolowana przez całkowicie elektroniczny system nawilżania, który zapewnia płynną integrację między zbiornikiem wody a jednostką sterującą, która jest wyposażona we wbudowany elektroniczny czujnik wilgotności. Wielofunkcyjna jednostka sterująca wyświetla wszystko, co jest potrzebne do zapewnienia utrzymania odpowiednich warunków, w tym aktualną wilgotność względną, średnią wilgotność z 3 dni, ustawione poziomy wilgotności i aktualną temperaturę. Czujnik poziomu wody eliminuje również potrzebę ciągłego sprawdzania zbiornika na wodę..

Wspierany przez dożywotnią gwarancję adorini humidor szafkowy Salina to bogate w funkcje rozwiązanie do przechowywania cygar, które utrzyma i wyeksponuje cygara w optymalnym stanie, przy jednoczesnym zminimalizowaniu czasu i przestrzeni wymaganych przez humidory o podobnych wydajnościach. Dodanie niestandardowej usługi grawerowania to także świetny sposób na ulepszenie humidora o wyróżniający się profesjonalny wygląd idealny do każdego sklepu lub biura. Mieści do 1500 cygar corona.

Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze

Głębokość:
405 mm
Kolor:
Czarny
Wewnętrzny materiał forniru:
Cedr hiszpański
Zamek i klucz blisko nawilżacza:
Tak
Wewnętrzna długość tacy:
305 mm, 570 mm
Wewnętrzna wysokość tacy:
153 mm
Zewnętrzne wykończenie:
Matowy
Kod EAN:
4260412681396
Materiał szafki nawilżacza:
Drewno
Higrometr:
Cyfrowy higrometr
Zewnętrzny materiał forniru:
Malowany lakier
Wewnętrzna długość:
305 mm
Wewnętrzna wysokość:
153 mm
Gwarancja:
Adorini gwarancja do końca życia
Marka:
Adorini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 5/5   (2Oceny)
 100% (2 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 11 lut 2022
Przekład z oryginalnego języka Deutsch (German)

Doskonałe urządzenie, dobrze zapakowane, bardzo dobry serwis