adorini Salina Humidor Gablota Czarny

adorini Salina Humidor Gablota Czarny


3,7 (6 Oceny)
-19% Zniżka
6 343 zł
7 918 zł

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 2 produkty w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

 • Najniższa cena gwarantowana
  Najniższa cena gwarantowana
 • 100% Satysfakcji Gwarantowane
  100% Satysfakcji Gwarantowane

Projektanci z adorini stworzyli niezwykle szerokie spektrum humidorów, które pasują do każdej sytuacji. Dla tych, którzy potrzebują oszczędzającego miejsce humidora z wyświetlaczem na blacie, adorini oferuje humidor szafkowy Salina. Ta wszechstronna szafka zapewnia wysokiej jakości nawilżanie, a także elastyczność sortowania i wyświetlania, dzięki czemu jest doskonałą opcją do stałego użytku komercyjnego lub po prostu eksponowania cennych kolekcji.

Klasyczne czarne lakierowane wykończenie łączy szklane drzwi, ściany boczne i blat, tworząc stylową szafkę, która zapewnia łatwe przeglądanie i przechowywanie do 1500 cygar o wielkości Corona. Wygodny uchwyt drzwi zapewnia płynne otwieranie i zamykanie, a zestaw zamków i kluczy zapobiega niewłaściwemu obchodzeniu się z cygarami lub ich zabraniu bez pozwolenia. Cztery różne poziomy pozwalają na wiele konfiguracji, w tym miejsce do przechowywania skrzynek, podczas gdy system oświetlenia LED zapewni to wszystko, co najlepsze. Taca z cedru hiszpańskiego z innowacyjnym systemem podziału adorini i etykietami na rozdzielacze zwiększa wszechstronność szafki, podobnie jak poręczna szuflada na akcesoria.

Wilgotność jest kontrolowana przez całkowicie elektroniczny system nawilżania, który zapewnia płynną integrację między zbiornikiem wody a jednostką sterującą, która jest wyposażona we wbudowany elektroniczny czujnik wilgotności. Wielofunkcyjna jednostka sterująca wyświetla wszystko, co jest potrzebne do zapewnienia utrzymania odpowiednich warunków, w tym aktualną wilgotność względną, średnią wilgotność z 3 dni, ustawione poziomy wilgotności i aktualną temperaturę. Czujnik poziomu wody eliminuje również potrzebę ciągłego sprawdzania zbiornika na wodę..

Wspierany przez dożywotnią gwarancję adorini humidor szafkowy Salina to bogate w funkcje rozwiązanie do przechowywania cygar, które utrzyma i wyeksponuje cygara w optymalnym stanie, przy jednoczesnym zminimalizowaniu czasu i przestrzeni wymaganych przez humidory o podobnych wydajnościach. Dodanie niestandardowej usługi grawerowania to także świetny sposób na ulepszenie humidora o wyróżniający się profesjonalny wygląd idealny do każdego sklepu lub biura.
Mieści do 1600 cygar corona.

Co lubimy
 • Wyposażony w elektroniczny system nawilżania o dużej pojemności, ułatwiający konserwację.
 • Możliwość umieszczenia go na podłodze lub na ladzie.
 • Szklane wyświetlacze na górze, po bokach i z przodu.
 • Lampka ledowa.
Co nam się nie podoba
 • Nie zawiera higrometru analogowego, ale nie jest on konieczny do działania ze względu na cyfrową jednostkę sterującą z wyświetlaczem wilgotności wewnątrz.


Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze
Szafka nawilżacza:
Zbiornik wodny
Higrometr:
Cyfrowy higrometr
Zewnętrzne wykończenie:
Matowy
Zamek i klucz blisko nawilżacza:
Tak
Materiał:
Drewno
Wewnętrzny materiał forniru:
Cedr hiszpański
Zewnętrzny materiał forniru:
Malowany lakier
Wymiary (wys. x szer. x gł.):
775 mm x 605 mm x 405 mm
Inner dimmensions
305 mm x 570 mm x 600 mm
Wewnętrzna długość tacy:
305 mm
Wewnętrzna szerokość tacy:
570 mm
Wewnętrzna wysokość tacy:
153 mm
Kolor:
Czarny
Marka:
Adorini
Gwarancja:
Adorini gwarancja do końca życia
Kod EAN:
4260412681396

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 3,7/5   (6 Oceny)
 67% (4 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 33% (2 Oceny)
 24 sty 2024

Szybka dostawa, wszystko idealne. Świetna obsługa.

 11 lut 2022

Doskonałe urządzenie, dobrze zapakowane, bardzo dobry serwis

 05 sty 2024
 14 lis 2023
 27 sty 2023