Big Ben Etui na 5 Cygar Robustos Ciemnobrązowe Big Ben Etui na 5 Cygar Robustos Ciemnobrązowe  zdjęcie 2 Big Ben Etui na 5 Cygar Robustos Ciemnobrązowe  zdjęcie 3 Big Ben Etui na 5 Cygar Robustos Ciemnobrązowe  zdjęcie 4 Big Ben Etui na 5 Cygar Robustos Ciemnobrązowe  zdjęcie 5
Big Ben Etui na 5 Cygar Robustos Ciemnobrązowe

Big Ben Etui na 5 Cygar Robustos Ciemnobrązowe


161 zł

Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Niezależnie od tego, czy jesteś w drodze, czy po prostu spotykasz się z przyjaciółmi, którzy kochają cygara, nie chcesz ryzykować uszkodzenia cygar w drodze. Etui Big Ben na 5 Cygar Robusto w kolorze ciemnobrązowym może pomóc, chroniąc Twoje cygara w wielkim stylu kiedy jesteś w ruchu.

To ładne etui na cygara jest ubrane od góry do dołu w luksusową prawdziwą skórę. Wysokiej jakości szwy dodają nutę wyrafinowania, jednocześnie zwiększając trwałość części zewnętrznej. Wszystko to w charakterystycznym ciemnym, czekoladowo-brązowym kolorze, idealnym na każdą okazję.

Etui ma wyłożone drewnem wnętrze, zapewniając podczas podróży bezpieczne środowisko dla do pięciu ulubionych cygar Robusto. Dzięki wszechstronnej konstrukcji teleskopowej, etui można dopasować do nieco dłuższych cygar, co zapewnia większą elastyczność w noszeniu cygar o różnej długości. Dzięki temu zawsze będziesz mieć odpowiednie cygaro do danej sytuacji.

Etui Big Ben na 5 Cygar Robusto w kolorze ciemnobrązowym to elegancki i skuteczny sposób na transport cygar podczas krótszych wycieczek, które wymagają trochę więcej stylu. Jeśli chcesz przybyć ze stylem i nienaruszonymi cygarami, Big Ben jest sposobem, aby to osiągnąć.
Dla:
5 cygar
Dimensions:
30 mm x 110 mm x 145 mm
Materiał:
Genuine leather
Kod EAN:
4260327150246
Powłoka:
Brak
Wewnętrzna podszewka z drzewa cedrowego:
Tak
Zintegrowany higrometr:
Nie
Kolor:
Brązowy
Największe vitolas(y) cygar:
Robusto
Waga produktu:
146 g
Produkt ID:
Big Ben Cigar Case for 5 Robusto
Marka:
Big Ben

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji in this language