Big Ben Etui na 5 Cygar Robustos Ciemnobrązowe

160zł.

Dostępność: dostępny - Spedycja w ciągu 10 dni
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Niezależnie od tego, czy jesteś w drodze, czy po prostu spotykasz się z przyjaciółmi, którzy kochają cygara, nie chcesz ryzykować uszkodzenia cygar w drodze. Etui Big Ben na 5 Cygar Robusto w kolorze ciemnobrązowym może pomóc, chroniąc Twoje cygara w wielkim stylu kiedy jesteś w ruchu.

To ładne etui na cygara jest ubrane od góry do dołu w luksusową prawdziwą skórę. Wysokiej jakości szwy dodają nutę wyrafinowania, jednocześnie zwiększając trwałość części zewnętrznej. Wszystko to w charakterystycznym ciemnym, czekoladowo-brązowym kolorze, idealnym na każdą okazję.

Etui ma wyłożone drewnem wnętrze, zapewniając podczas podróży bezpieczne środowisko dla do pięciu ulubionych cygar Robusto. Dzięki wszechstronnej konstrukcji teleskopowej, etui można dopasować do nieco dłuższych cygar, co zapewnia większą elastyczność w noszeniu cygar o różnej długości. Dzięki temu zawsze będziesz mieć odpowiednie cygaro do danej sytuacji.

Etui Big Ben na 5 Cygar Robusto w kolorze ciemnobrązowym to elegancki i skuteczny sposób na transport cygar podczas krótszych wycieczek, które wymagają trochę więcej stylu. Jeśli chcesz przybyć ze stylem i nienaruszonymi cygarami, Big Ben jest sposobem, aby to osiągnąć.
Dla: 5 cygar
Dimensions: 30 mm x 110 mm x 145 mm
Materiał: Genuine leather
Kod EAN: 4260327150246
Powłoka: Brak
Wewnętrzna podszewka z drzewa cedrowego: Tak
Zintegrowany higrometr: Nie
Kolor: Brązowy
Największe vitolas(y) cygar: Robusto
Waga produktu: 146 g
Produkt ID: Big Ben Cigar Case for 5 Robusto
Marka: Big Ben

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00