Colibri V-Cut Obcinacz do Cygar Czarny/ Chrom

Review rating 5/5
(3 Oceny)
179zł.

Dostępność: dostępny - Spedycja w ciągu 10 dni
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Colibri to fantastyczne źródło wysokiej jakości akcesoriów do cygar, które doskonale łączą styl, funkcjonalność i wartość. Nie ma na to lepszego przykładu niż obcinacz opracowany dla tych, którzy chcą cieszyć się każdym najdrobniejszym niuansem cygara: Obcinacz do Cygar Colibri V-Cut.

Obcinacz do Cygar Colibri V-Cut Czerń/Chrom to ergonomicznie zaprojektowany obcinacz w kształcie litery V, który natychmiast przyciąga uwagę unikalnym chromowanym i czarnym wykończeniem. Gumowany dla większego komfortu i przyczepności obcinacz z pewnością będzie ulubieńcem w zestawie akcesoriów do cygar.

Sprężynowe ostrze jest zwalniane z zablokowanej pozycji za pomocą naciśnięcia przycisku. Ostre jak brzytwa ostrze ze stali nierdzewnej przecina cygaro z precyzją, tworząc idealny klin w kształcie litery V o głębokości do 7 mm. Tworzy to bardziej ekspansywne zaciągnięcie, pozwalając cieszyć się subtelnościami cygara, często pomijanymi przy prostych cięciach. Obcinacz może ciąć cygara o średnicy pierścienia ponad 60, a nawet ciąć cygara Torpedo, co jest rzadkością wśród tradycyjnych obcinaczy w kształcie litery V.

Obcinacz do cygar Colibri V-Cut zapewnia nienaganne cięcie i robi to z nowoczesnym stylem. Ten klejnot jest najrzadszym skarbem, który jest dobrym wyborem na każdą specjalną okazję, a jednocześnie jest idealnym obcinaczem do codziennego użytku dla miłośnika cygar.
Dimensions: 73 mm x 41 mm x 12 mm
Typ frezu: Przecinak V
Materiał: Stal nierdzewna
Numer ostrzy: 1
Marka: Colibri
Kod EAN: 5037258036715
Waga: 116 g
Kolor: Czarny
Max. wskaźnik: 60
Materiał ostrza: Stal nierdzewna
Powłoka: Brak

​Klienci, którzy zakupili ten produkt ...

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 5/5
(3 Rankingi)
Review rating  
100 % (3 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating
 16 lut 2021
Przekład z oryginału English (United States)
Prawdopodobnie najlepszy dostępny obcinacz.
Review rating
 17 wrz 2020
00:00 00:00