Dziurkacz Davidoff ze szczotkowanej stali nierdzewnej

Dziurkacz Davidoff ze szczotkowanej stali nierdzewnej


5,0 (1 Ocena)
-10% Zniżka
730 zł
811 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Chwilowo niedostępne w magazynie. Data dostawy nie jest znana.

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Davidoff jest dobrze znany z oferowania obcinaczy do cygar, które są jednocześnie luksusowe, stylowe, wszechstronne i nowatorskie. Nigdzie nie znajdzesz na to lepszego dowodu, niż Davidoff Duocut Punch Cutter Silver.

Obcinacz Duocut jest wyprodukowany w Niemczech z wysokiej jakości stali nierdzewnej z intrygującym wykończeniem ze szczotkowanej stali. To dynamiczne narzędzie do cięcia cygar oferuje niesamowitą elastyczność dzięki dwóm niezależnym ostrzom. Dzięki bardzo przenośnemu rozmiarowi i dołączonemu brelokowi na klucze możesz trzymać obcinacz blisko siebie, zawsze gotowy do działania bez względu na okazję.

Kiedy nadejdzie czas obcięca wybranego cygara, wystarczy jedna ręka, aby po prostu przekręcić nóż w lewo, aby odsłonić mniejsze ostrze idealne do cygar o średnicy pieścienia od 40 do 50. Masz ochotę na większe cygaro? Nie ma problemu! Po prostu przekręć obcinacz w prawo i masz większe ostrze, które obejmie pełny zakres średnicy pierścienia od 50 do 70.

Dzięki temu jedynemu, unikalnemu obcinaczowi masz możliwość obcinania cygar w prawie każdym rozmiarze, z ostrą jak brzytwa precyzją cięcia, gdziekolwiek i kiedykolwiek tego potrzebujesz. Davidoff Duocut Punch Cutter może stać się po prostu idealnym obcinaczek dla miłośnika cygar w podróży.

Typ frezu:
Puncher
Materiał:
Stal nierdzewna
Wymiary (wys. x szer. x gł.):
55 mm x 15 mm x 15 mm
Waga:
80 g
Kolor:
Srebrny
Marka:
Zino Davidoff
Kod EAN:
7623500267082
 Oceny i recenzje klientów
 5,0/5   (1 Ocena)
 100% (1 Ocena)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 09 lut 2024

Świetny produkt