Etui na cygara Davidoff XL-2 Brown Leather "Enjoy

Etui na cygara Davidoff XL-2 Brown Leather "Enjoy


661 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Dostępne w ciągu 2-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Davidoff z Genewy jest znany na całym świecie z oferowania najbardziej luksusowych akcesoriów do cygar stworzonych specjalnie dla najbardziej wymagających koneserów. Jednym z najwspanialszych przykładów zdolności firmy Davidoff do łączenia funkcjonalności, współczesnego stylu i elegancji jest etui na cygara XL-2 Enjoyment Brown Leather.

Ten regulowany futerał, będący częścią serii Davidoff poświęconej trzem fazom powstawania cygara, składa się z miękkiej prawdziwej skóry bydlęcej pokrytej przyjemnym, nowoczesnym wzorem nałożonym specjalnym procesem znakowania laserowego. Daje to ładny, nowoczesny akcent etui na cygara, które będzie zawierać dwa cygara o średnicy do 60 pierścieni.

Ciemnobrązowa skóra Etui na cygara XL-2 Enjoyment Brown Leather z falistymi wzorami reprezentuje ostatni etap serii, „radość” z cygara. Z pewnością będziesz cieszyć się bezpiecznym i stylowym sposobem noszenia ulubionych cygar, dokądkolwiek się udasz.

Niezależnie od tego, czy jesteś w drodze do biura, czy wybierasz się na noc do miasta, Twoje cygara wszędzie dotrą bezpiecznie i będą gotowe, abyś mogł rozkoszować się nimi w pełni. Jeśli szukasz wysokiej jakości etui na cygara o nieco większej osobowości, to ta piękność jest dla Ciebie. Zdobądź wszystkie trzy etui z tej serii, aby być posiadaczem tej niezwykłej kolekcji.

Wyposażony w higrometr:
Nie
Dla:
2 cygar
Max. wskaźnik:
57
Wnętrze wyłożone hiszpańskim drewnem cedrowym:
Nie
Materiał:
Genuine leather
Szerokość:
60 mm
Głębokość:
160 mm
Waga:
69 g
Kolor:
Brązowy
Produkt ID:
106764
Kod EAN:
7623500346848

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji