Humidor Bamboo Black Frosted Konvex 80

Humidor Bamboo Black Frosted Konvex 80


1 793 zł

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 1 produkty w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Jeśli poszukujesz humidora do cygar, który odbiega od tradycji i oferuje unikalny styl, który unowocześni każdy wystrój, to seria Pegasus Konvex od Guy Janot może być tym, czego szukasz. Jednym z najbardziej urzekających z nich jest Humidor Pegasus Konvex Bamboo Frosted Black 80.

Ten humidor najpierw przyciąga wzrok wydłużonym kształtem i płynną krzywizną. Jego intrygujący owalny kształt jest jeszcze bardziej atrakcyjny dzięki czarnemu bambusowemu wykończeniu. Ten bardzo wyrafinowany wygląd stanie się natychmiastowym elementem każdego pokoju lub biura i z pewnością sprawi, że będziesz się uśmiechał z dumą za każdym razem, gdy sięgniesz po cygaro.

Humidor otwiera się płynnym i łatwym ruchem dzięki wytrzymałym zawiasom, które wraz z solidnie wykonanym korpusem zapewniają trwałą wytrzymałość. Wnętrze z drewna cedrowego zapewnia miejsce na do 80 ulubionych cygar w rozmiarze Corona, które można lepiej zorganizować dzięki zawartej w zestawie przekładce. Para samoregulujących nawilżaczy zapewnia stałą kontrolę wilgotności i wymaga jedynie napełnienia wodą destylowaną w razie potrzeby.

Wprowadź więcej polotu do swojego doświadczenia z paleniem cygar dzięki Humidorowi Pegasus Konvex Bamboo Frosted 80. Sprawdzi się on jako godne zaufania rozwiązanie do przechowywania cygar i zapewni satysfakcjonujące doznania.
Dimensions:
120 mm x 440 mm x 220 mm
Produkt ID:
1449
Kod EAN:
4260564930915
 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji