Humidor Walnut Frosted Konvex 80

Humidor Walnut Frosted Konvex 80


1 793 zł

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Chwilowo niedostępny w magazynie. Dostawa w dniu Jul 1, 2023

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Choć na rynku jest wiele wspaniałych tradycyjnych humidorów, po pewnym czasie wszystkie zaczynają wyglądać tak samo, z tymi samymi nudnymi kształtami i wzorami. I tu właśnie zespół Guy Janot wprowadza serię Pegasus Konvex. Jeśli chcesz czegoś trochę innego, co nadal będzie zapewniać niezawodną kontrolę wilgotności, Humidor Pegasus Konvex Frosted Walnut 80 jest dla Ciebie.

Wydłużony owalny kształt i piękne płynne krzywe tego humidora sprawiają, że wyróżnia się on z tłumu. Podkreśla to luksusowe wykończenie w kolorze oszronionego orzecha włoskiego, które doda wyrafinowanej elegancji każdej przestrzeni i da Ci powód do uśmiechu za każdym razem, gdy weźmiesz do ręki cygaro znajdujące się w środku.

Wytrzymałe zawiasy jakości premium otwierają pokrywę gładkim i łatwym ruchem, aby odsłonić wnętrze z drewna cedrowego gotowe pomieścić do 80 Twoich ulubionych cygar w rozmiarze Corona. Cygara można rozdzielić za pomocą zawartej w zestawie przegródki, a dzięki dwóm samoregulującym nawilżaczom z polimeru akrylowego cygara zachowają optymalną wilgotność. Nie ma potrzeby używania higrometru, wystarczy tylko dodać wody destylowanej w razie potrzeby.

Humidor Pegasus Konvex Frosted Walnut 80 będzie fantastycznym elementem każdego pokoju lub biura i sprawi, że palenie cygar osiągnie nowy poziom.
Dimensions:
120 mm x 440 mm x 220 mm
Produkt ID:
1429
Kod EAN:
4260564930830
 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji