Humidor Czarny Lśniący Guy Janot 35

Humidor Czarny Lśniący Guy Janot 35


1 241 zł

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 1 produkty w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Guy Janot oferuje jedne z najbardziej wykwintnych dostępnych obecnie humidorów, z których każdy wnosi odrobinę wyrafinowania do każdego domu lub biura. Prawdopodobnie żaden nie wzbogaca wystroju o więcej elegancji i stylu niż Humidor Guy Janot Piano Lacquer Czarny 35.

Ten humidor jest ubrany w efektowne wykończenie fortepianowe czarnym lakierem</ b>, które emanuje luksusem bez względu na to, gdzie humidor jest umieszczony. Otwarcie pokrywy tego piękna ujawnia bardzo trwałe wysokiej jakości zawiasy kwadrantowe, które zapewniają płynny ruch i solidność. Wnętrze jest wyłożone hiszpańskim cedrem i wraz z przegrodą tworzy idealne środowisko dla do 35 cygar wielkości Corona.

Wilgotność pochodzi z wysoce wydajnego nawilżacza Guy Janot, który wykorzystuje mineralny kamień, aby zapewnić konsekwentność i niezawodność. Kamień mineralny dostosowuje się do naturalnych wahań klimatu, aby zapewnić idealny poziom wilgotności dla cygar. Dodawanie wody destylowanej w razie potrzeby, mniej więcej co cztery tygodnie, to jedyna wymagana regularna konserwacja.

Dzięki pięknemu wzornictwu i doskonałej kontroli wilgotności, Humidor Guy Janot Piano Lacquer Czarny 35 oferuje wyrafinowany charakter, który powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających miłośników cygar. Świetny wybór dla tych, którzy chcą kompaktowego humidora, który oferuje wszechstronność pod względem rozmiaru i pojemności cygar.
Wyposażony w higrometr:
Nie
Zamek i klucz blisko nawilżacza:
Nie
Długość:
260 mm
Szerokość:
200 mm
Wysokość:
100 mm
Produkt ID:
616
Kod EAN:
4260564930960
 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji