Humidor Czarny Lśniący Guy Janot 35

1 354zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 1 produkty w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych
 adorini HumiFit Roztwór do Nawilżacza premium 1L 32zł.
Płyn do nawilżaczy
Destylowana woda wzbogacona jonami srebra
Antybakteryjny
1l
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Guy Janot oferuje jedne z najbardziej wykwintnych dostępnych obecnie humidorów, z których każdy wnosi odrobinę wyrafinowania do każdego domu lub biura. Prawdopodobnie żaden nie wzbogaca wystroju o więcej elegancji i stylu niż Humidor Guy Janot Piano Lacquer Czarny 35.

Ten humidor jest ubrany w efektowne wykończenie fortepianowe czarnym lakierem, które emanuje luksusem bez względu na to, gdzie humidor jest umieszczony. Otwarcie pokrywy tego piękna ujawnia bardzo trwałe wysokiej jakości zawiasy kwadrantowe, które zapewniają płynny ruch i solidność. Wnętrze jest wyłożone hiszpańskim cedrem i wraz z przegrodą tworzy idealne środowisko dla do 35 cygar wielkości Corona.

Wilgotność pochodzi z wysoce wydajnego nawilżacza Guy Janot, który wykorzystuje mineralny kamień, aby zapewnić konsekwentność i niezawodność. Kamień mineralny dostosowuje się do naturalnych wahań klimatu, aby zapewnić idealny poziom wilgotności dla cygar. Dodawanie wody destylowanej w razie potrzeby, mniej więcej co cztery tygodnie, to jedyna wymagana regularna konserwacja.

Dzięki pięknemu wzornictwu i doskonałej kontroli wilgotności, Humidor Guy Janot Piano Lacquer Czarny 35 oferuje wyrafinowany charakter, który powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających miłośników cygar. Świetny wybór dla tych, którzy chcą kompaktowego humidora, który oferuje wszechstronność pod względem rozmiaru i pojemności cygar.
Szerokość: 200 mm
Wyposażony w higrometr: Nie
Zamek i klucz blisko nawilżacza: Nie
Kod EAN: 4260564930960
Wysokość: 100 mm
Długość: 260 mm
Produkt ID: 616

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00