Humidor Guy Janot Root Gloss 20

Humidor Guy Janot Root Gloss 20


-11% Zniżka
1 101 zł
1 238 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Dostępne w ciągu 2-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Humidory Guy Janot to luksusowe kreacje, które łączą w sobie wysokiej jakości materiały i nowoczesny styl humidorów, które poprawią każdy wystrój i zapewnią nienaganne nawilżenie cygar. Dla tych, którzy chcą mniejszego humidora, Humidor Guy Janot Root Gloss 20 to oszałamiająca opcja.

Ten kompaktowy humidor oferuje zachwycający naturalny wygląd korzenia w wykończeniu na wysoki połysk, które z pewnością przyciągnie wzrok każdego - w domu, biurze lub w podróży. Najwyższej jakości zawiasy kwadrantowe humidora zapewniają trwałą i płynną pracę pokrywy. Wyściółka z hiszpańskiego cedru i dołączona przegroda we wnętrzu są pięknie zaprojektowane, aby pomieścić do 20 cygar rozmiaru Corona.

Cygara są utrzymywane w optymalnych warunkach dzięki do nawilżaczowi Guy Janot. Prosta, ale wydajna konstrukcja nawilżacza jest zbudowana z mineralnego materiału kamiennego, który dostosowuje się do wahań klimatu, zapewniając każdemu cygaru odpowiednią ilość wilgoci. Jest również łatwy w utrzymaniu, wystarczy dodać wodę destylowaną w razie potrzeby, zazwyczaj mniej więcej co cztery tygodnie.

Ten skarb świeci jako kompaktowy humidor na biurko, a także okaże się luksusowym sposobem podróżowania z Twoimi cygarami. Dzięki swojej wszechstronności, przyjemnemu wyglądowi i niezawodnej kontroli wilgotności, Humidor Guy Janot Root Gloss 20 jest atrakcyjną opcją dla każdego, kto chce więcej od swojego humidora.

Materiał:
Drewno
Wymiary (wys. x szer. x gł.):
70 mm x 280 mm x 200 mm
Kolor:
Beż
Marka:
Guy Janot
Produkt ID:
615
Kod EAN:
4260564930946
 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji