Humidor Guy Janot Root Gloss 20

990zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 1 produkty w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych
 adorini HumiFit Roztwór do Nawilżacza premium 1L 32zł.
Płyn do nawilżaczy
Destylowana woda wzbogacona jonami srebra
Antybakteryjny
1l
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Humidory Guy Janot to luksusowe kreacje, które łączą w sobie wysokiej jakości materiały i nowoczesny styl humidorów, które poprawią każdy wystrój i zapewnią nienaganne nawilżenie cygar. Dla tych, którzy chcą mniejszego humidora, Humidor Guy Janot Root Gloss 20 to oszałamiająca opcja.

Ten kompaktowy humidor oferuje zachwycający naturalny wygląd korzenia w wykończeniu na wysoki połysk, które z pewnością przyciągnie wzrok każdego - w domu, biurze lub w podróży. Najwyższej jakości zawiasy kwadrantowe humidora zapewniają trwałą i płynną pracę pokrywy. Wyściółka z hiszpańskiego cedru i dołączona przegroda we wnętrzu są pięknie zaprojektowane, aby pomieścić do 20 cygar rozmiaru Corona.

Cygara są utrzymywane w optymalnych warunkach dzięki do nawilżaczowi Guy Janot. Prosta, ale wydajna konstrukcja nawilżacza jest zbudowana z mineralnego materiału kamiennego, który dostosowuje się do wahań klimatu, zapewniając każdemu cygaru odpowiednią ilość wilgoci. Jest również łatwy w utrzymaniu, wystarczy dodać wodę destylowaną w razie potrzeby, zazwyczaj mniej więcej co cztery tygodnie.

Ten skarb świeci jako kompaktowy humidor na biurko, a także okaże się luksusowym sposobem podróżowania z Twoimi cygarami. Dzięki swojej wszechstronności, przyjemnemu wyglądowi i niezawodnej kontroli wilgotności, Humidor Guy Janot Root Gloss 20 jest atrakcyjną opcją dla każdego, kto chce więcej od swojego humidora.
Dimensions: 70 mm x 280 mm x 200 mm
Kod EAN: 4260564930946
Produkt ID: 615

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00