Humidor Matowy Pegasus Makassar 35

Humidor Matowy Pegasus Makassar 35


-11% Zniżka
1 411 zł
1 588 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Dostępne w ciągu 2-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Linia humidorów Pegasus jest dowodem na to, że nie trzeba wybierać między stylem a funkcjonalnością. Możesz mieć to, co najlepsze z obu światów. Od tego samego zespołu, który stoi za znakomitymi humidorami Guy Janot, każdy humidor Pegasus oferuje mieszankę fachowego rzemiosła, potężnej kontroli wilgotności i cudownie wyrafinowanego stylu. Być może nigdzie nie jest to lepiej pokazane niż w przypadku wszechstronnego Humidora Pegasus Makassar Frosted 35.

Wykończenie szronionym lakierem pięknie podkreśla jasne i ciemne brązy egzotycznego forniru Makassar. Bogata faktura drewna dodaje wyrafinowanego uroku każdemu wystrojowi, zapewniając jednocześnie miejsce do przechowywania do 35 cygar w rozmiarze Corona.

Wysokiej jakości zawiasy i gruba konstrukcja korpusu zapewniają trwałą wytrzymałość. Pokrywa jest mocno trzymana w miejscu z pomocą zestawu magnesów. Daje to dodatkowe zabezpieczenie, dzięki czemu można korzystać z humidora w podróży. Utrzymuj cygara uporządkowane we wnętrzu z drewna cedrowego z zawartym w zestawie rozdzielaczem. Każde cygaro będzie odpowiednio nawilżone dzięki samoregulującemu nawilżaczowi z polimeru akrylowego. Wystarczy dodać wody destylowanej i można ruszać w drogę.

Ten skarb łączy w sobie styl i funkcjonalność z elastycznością, która pozwala zabrać go w podróż. To sprawia, że Humidor Pegasus Makassar Frosted 35 jest zwycięską opcją, która z pewnością spodoba się w domu, biurze lub gdziekolwiek indziej.

Wyposażony w higrometr:
Nie
Materiał:
Drewno
Długość:
280 mm
Szerokość:
220 mm
Wysokość:
110 mm
Kolor:
Brązowy
Marka:
Pegasus
Produkt ID:
1407
Kod EAN:
4260564930762
 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji