Humidor Montecristo Linea 1935

5 420zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: dostępny - Spedycja w ciągu 10 dni
 adorini HumiFit Roztwór do Nawilżacza premium 1L 32zł.
Płyn do nawilżaczy
Destylowana woda wzbogacona jonami srebra
Antybakteryjny
1l
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Seria cygar Montecristo Linea 1935 to hołd dla dziedzictwa marki Montecristo, które rozpoczęło się w 1935 roku. Idealnym sposobem na celebrowanie dziedzictwa Montecristo każdego dnia jest Humidor Montecristo Linea 1935.

Ten wspaniały humidor z limitowanej edycji został wykonany we Włoszech z litego drewna cedrowego, dzięki czemu jest on solidnym i trwałym elementem centralnym do każdego pomieszczenia. Każda strona humidora jest fazowana i ozdobiona ciemnobrązowym wykończeniem, przypominającym lakier karmelitowy pudełek na cygara Linea 1935. Okrągłe logo Montecristo w kolorze złotym spoczywa na górnej części wieczka, które można łatwo podnieść za pomocą złotego uchwytu.

Wnętrze humidora jest wypełnione cudownymi skarbami, które na pewno wywołają uśmiech na Twojej twarzy. Zdejmowane, wysuwane pudełko cedrowe mieści się zgrabnie wewnątrz humidora i stanowi idealne miejsce na przechowywanie najcenniejszych cygar Montecristo. Nawilżacz i klasyczny higrometr analogowy zapewniają niezawodną kontrolę wilgotności dla do 75 cygar wielkości Corona. Każdy z 1935 wyprodukowanych humidorów jest oznaczony odpowiednim numerem edycji.

Oferujący tak samo bogaty i wyrafinowany styl, jak cygara, którymi jest zainspirowany, Humidor Montecristo Linea 1935 to fantastyczne znalezisko, które z pewnością przyniesie nieskończoną radość każdemu miłośnikowi Montecristo. Zdobądź swój, zanim znikną na zawsze.
Mieści do 75 cygar corona.

Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze
Dimensions: 170 mm x 355 mm x 215 mm
Materiał szafki nawilżacza: Drewno
Higrometr: Analogowy ze spiralą metalową
Dzielniki uwzględnione: 1
Zamek i klucz blisko nawilżacza: Nie
Marka: Montecristo
Kod EAN: 4038305396517
Waga: 5,5 g
Kolor: Brązowy
Wewnętrzny materiał forniru: Drewno cedrowe
Numer tac: 1
Zewnętrzne wykończenie: Pół-połysk
Produkt ID: 6396510

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00