Humidor podróżny Zino z miękkiej czarnej skóry

Humidor podróżny Zino z miękkiej czarnej skóry


1 641 zł

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Chwilowo niedostępne w magazynie. Data dostawy nie jest znana.

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Zino Davidoff zrobił więcej niż ktokolwiek inny dla szerzenia radości płynącej z palenia z cygar na całym świecie. Jego dziedzictwo jest kontynuowane dzięki wielu ofertom marki noszącej jego imię. Jedna z takich kreacji, Zino Travel Humidor Soft Leather Black, jest idealna dla miłośnika cygar w podróży i stanowi hołd dla największego ambasadora świata cygar.

Miękka, prawdziwa czarna skóra humidora to stylowe rozwiązanie do noszenia cygar, które jest przyjemne dla oka oraz dotyku. Wygodna skórzana naszywka z zapięciem na zatrzask utrzymuje humidor w bezpiecznym miejscu, dzięki czemu można ją łatwo unieść, aby odsłonić solidne, wyłożone drewnem wnętrze, które z łatwością pomieści 10 do 12 cygar.

Przestrzeń wewnętrzna jest podzielona na dwie komory oddzielone miejscem na samoregulujący nawilżacz Zino. Ta jednostka nawilżająca utrzyma cygara na stałym poziomie 70-72% wilgotności, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał się martwić o stan swoich cygar. Nie musisz nawet używać higrometru!Po prostu użyj dołączonej pipety, aby szybko i łatwo go napełnić i gotowe! To takie proste!

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz go na dłuższą podróż, czy jako mały, ale stylowy humidor na biurko, Zino Travel Humidor Soft Leather Black to doskonały wybór, który zapewnia wszechstronność, dzięki której możesz cieszyć się cygarami zawsze i wszędzie .
Higrometr:
Brak
Zamek i klucz blisko nawilżacza:
Nie
Materiał szafki nawilżacza:
Skóra
Wewnętrzny materiał forniru:
Drewno cedrowe
Zewnętrzny materiał forniru:
Skóra
Dimensions:
50 mm x 240 mm x 220 mm
Waga:
0,6 kg g
Kolor:
Czarny
Marka:
Zino
Produkt ID:
51000124
Kod EAN:
7623500185669

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji in this language