IM Corona Old Boy biały/złocony IM Corona Old Boy biały/złocony  zdjęcie 2 IM Corona Old Boy biały/złocony  zdjęcie 3 IM Corona Old Boy biały/złocony  zdjęcie 4 IM Corona Old Boy biały/złocony  zdjęcie 5
IM Corona Old Boy biały/złocony

IM Corona Old Boy biały/złocony


5,0 (2 Oceny)
-11% Zniżka
632 zł
714 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 2 produkty w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Palacze fajek rok po roku zwracają się ku zapalniczkom IM Corona, które oferują styl, niezawodność i płomień zoptymalizowany do zapalania fajki. Być może jedne z najbardziej szanowanych zapalniczek do fajki wszechczasów, zapalniczki IM Corona Old Boy są najlepszym wyborem, a IM Corona Old Boy Biel/Pozłacana jest jednym z najbardziej luksusowych.

Ta zapalniczka do fajki na butan jest uosobieniem klasy i elegancji z pięknym matowym białym wykończeniem i pozłacanymi akcentami. Dzięki nostalgicznemu designowi w stylu art deco, ta zapalniczka oferuje wyrafinowany wygląd, który z pewnością będzie przedmiotem zazdrości każdego, bez względu na okazję.

Klasyczny mechanizm iskrowy koła krzemiennego zapala tradycyjny miękki płomień, który wyłania się pod idealnym kątem w celu łatwego i wydajnego zapalania fajki. Jest to jednak coś więcej niż tylko zapalniczka, ponieważ od dołu wyciąga się zintegrowane narzędzie do fajki. Częściowo pociągnij i przekręć, aby utrzymać ubijak przymocowany do zapalniczki, lub po prostu wyciągnij go całkowicie, aby użyć go dla Twojej wygody. Drugi koniec działa zarówno jako skrobak, jak i śrubokręt do obracania śruby regulacji płomienia. Wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się w zasięgu ręki.

IM Corona Old Boy Biel/Pozłacana łączy bogactwo starego świata z wysokiej jakości konstrukcją i niezawodnością, dzięki czemu jest jedną z najlepszych zapalniczek do fajki na rynku. Ulepsz swoje doznania z palenia fajki dzięki Old Boy.

Szerokość:
11 mm
Głębokość:
30 mm
Kolor:
Biały
Marka:
IM Corona

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 5,0/5   (2 Oceny)
 100% (2 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 03 lut 2024
 26 kwi 2022