Nóż z podwójnym ostrzem Davidoff ze szczotkowanej stali nierdzewnej

Nóż z podwójnym ostrzem Davidoff ze szczotkowanej stali nierdzewnej


1 119 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Dostępne w ciągu 2-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Davidoff z Genewy nadal jest liderem w projektowaniu luksusowych akcesoriów do cygar, oferując produkty, które łączą najwyższej jakości materiały i kunszt z funkcjonalnością i przyjemnym współczesnym stylem. Nie ma lepszego przykładu ich ponadczasowych, ale przełomowych obcinaczy do cygar niż Davidoff Double Blade Cutter Steel.

Wykonany w Niemczech, ten popularny obcinacz wyznacza standardy dla wszystkich innych dzięki dwóm super ostrym nożom ze stali nierdzewnej, które łączą się w celu uzyskania najlepszego obcinacza z podwójnym ostrzem Zintegrowany system sprężyn sprawia, że ​​ruch cięcia jest płynny i zrównoważony, z łatwością przecinając cygara o grubości pierścienia do 56 z najwyższą precyzją.

Ten wszechstronny ulubieniec miłośników cygar jest wykończony szczotkowaną stalą nierdzewną, co jest przyjemne zarówno dla oka, jak i dla dotyku. Pomimo swojej solidnej konstrukcji, obcinacz jest eleganckim i smukłym urządzeniem kieszonkowym, które nie będzie Cię obciążać. Ostrza blokują się bezpiecznie na miejscu, dopóki nie będziesz gotowy do odcięcia następnego cygara, minimalizując nieprzewidziane wpadki.

Piękne w formie i funkcji, to klasyczne dzieło Davidoff jest równie niezawodne jak inne obcinacze tej firmy, zdobądź je, a okaże się ono zaufanym towarzyszem, bez którego nie będziesz chciał się obejść. Wnieś więcej satysfakcji do palenia cygar dzięki Davidoff Double Blade Cutter.

Typ frezu:
Przecinak z podwójnym ostrzem
Numer ostrzy:
2
Materiał:
Stal nierdzewna
Wymiary (wys. x szer. x gł.):
3 mm x 35 mm x 80 mm
Waga:
41 g
Kolor:
Srebrny
Kod EAN:
7623500172256
 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji