Obcinacz do Cygar Matowe Srebro

Obcinacz do Cygar Matowe Srebro


5,0 (2 Oceny)
72 zł

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 7 produkty w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
John Aylesbury skupia pod jednym szyldem najlepszych niemieckich dostawców szlachetnego tytoniu i akcesoriów, aby zaoferować różnorodną kolekcję produktów uwielbianych przez szerokie spektrum entuzjastów fajek i cygar. Dla tych, którzy szukają wysokiej jakości obcinacza do cygar, Cigar Cropper Matte Silver jest doskonałym wyborem.

Eleganckie i wyrafinowane linie tego podwójnego obcinacza gilotynowego są uzupełnione intrygującym matowym srebrnym wykończeniem. Ten prosty, ale elegancki wygląd jest idealny do codziennego użytku i ma na tyle nowoczesny styl, że jest godną opcją nawet w bardziej formalnych warunkach.

Podwójna konstrukcja ostrza ze stali nierdzewnej zapewnia czyste, super ostre cięcie dla prawie każdego z najpopularniejszych cygar na rynku do rozmiaru pierścienia 54. Okrągłe uchwyty na palce zapewniają pełną kontrolę, jakiej potrzebujesz, aby zapewnić gładkie i precyzyjne cięcie za każdym razem, gdy przecinasz cygaro.

Obcinacz do cygar Matte Silver zapewnia funkcjonalność, której oczekujesz od gilotyny z podwójnym ostrzem, a także współczesny styl, który jest idealny w każdej sytuacji.

Typ frezu:
Przecinak z podwójnym ostrzem
Numer ostrzy:
2
Materiał:
Metal
Kolor:
Srebrny
Marka:
Hauser
Kod EAN:
4260327154152

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 5,0/5   (2 Oceny)
 100% (2 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 19 sty 2024

Zamówiłem w Humidor Discount po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolony, szybka dostawa, obcinacz idealny, robi dokładnie to, co powinien, a także jest bardzo ładnie wykonany. Bardzo dobra obsługa klienta. Z przyjemnością zamówię tu ponownie!

 09 lut 2022