Adorini Higrometr Duży zdjęcie 3 Adorini Higrometr Duży zdjęcie 2
Adorini Higrometr Duży zdjęcie 2

Adorini Higrometr Duży


-68% Zniżka
43 zł
138 zł

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Właśnie zainwestowałeś w humidor i napełniłeś nawilżacz, a Twoje cygara są na swoim miejscu i gotowe do działania. Wszystko wygląda dobrze, ale bez higrometru pozostaje uczucie, że nie wiesz, ile wilgoci dostają Twoje cygara. Jest to uczucie, które miłośnicy cygar znają aż za dobrze. Możesz jednak zapewnić sobie spokój ducha dzięki wysokiej jakości higrometrowi, takiemu jak Hygrometer Basis Large.

Ten atrakcyjny higrometr posiada złotą zewnętrzną krawędź, która otacza białą tarczę z klasyczną analogową tarczą, co nadaje mu ponadczasowy wygląd, idealny do niemal każdego humidora. Większa średnica i cyfry sprawiają, że urządzenie jest łatwe do odczytania i pozwala lepiej kontrolować wilgotność powietrza w humidorze.

Urządzenie działa za pomocą metalowej spirali, która jest przymocowana do igły. W miarę wzrostu i spadku wilgotności spirala odpowiednio przesuwa igłę. W ten sposób uzyskuje się przybliżony odczyt poziomu wilgotności względnej w humidorze. Urządzenie można łatwo przymocować za pomocą dołączonego rzepa, dzięki czemu można je łatwo zdjąć w celu ponownej kalibracji i czyszczenia.

Higrometr Basis Large dodaje odrobinę elegancji i zwiększa możliwości prawidłowego nawilżania cygar. Dzięki niemu poziom wilgotności jest taki, jaki powinien być, aby zapewnić Ci najlepsze możliwe doznania podczas palenia cygar.

Wyświetlacz:
Analogowy
Naprawiając:
Rzep
Waga produktu:
22 g
Kolor:
Biały
Mechanizm pomiarowy:
Spirala metalowa
Kod EAN:
4260327151212
Jednostki temperatury:
Brak
Zakres temperatury:
Brak celsius
Dokładność nawilżania:
+-5%
Wymiary (wys. x szer. x gł.):
25 mm x 72 mm x 72 mm
Dokładność tempreatury:
Brak

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji