Popielniczka Davidoff Ceramic okrągła

Popielniczka Davidoff Ceramic okrągła


5,0 (2 Oceny)
491 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Dostępne ponownie za 2-6 tygodni

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Davidoff z Genewy to jedna z najbardziej prestiżowych marek w świecie cygar, oferująca luksusowe akcesoria do cygar, które stały się największą nagrodą dla koneserów cygar na całym świecie. Dla tych, którzy chcą dodać odrobinę elegancji do miejsca, w którym palą cygara, Davidoff oferuje Porcelanową Popielniczkę Davidoff Round 1 na cygaro.

Davidoff zwrócił się do jednego z najbardziej szanowanych dostawców francuskiej porcelany w Limoges, aby stworzyć ten wspaniale wykonany skarb. Tą okrągłą popielniczkę wyróżnia błyszcząca biała porcelana i stanowi ona wspaniałe tło dla wyrafinowanego, nowoczesnego projektu z naprzemiennymi liniami, a także gustownie umieszczonym logo Davidoff.

Wystarczająco szeroki, aby pomieścić prawie każdy rozmiar cygar, pojedynczy uchwyt pozwala wygodnie i łatwo oprzeć cygaro. Głęboka miska popielniczki oznacza mniejsze prawdopodobieństwo gromadzenia się popiołu i zakłócania pracy cygara w stanie spoczynku. Większa miska pomaga również zapobiegać rozrzucaniu popiołu w przeciągach w pomieszczeniach lub poprzez wiatr podczas jej używania na zewnątrz.

Idealnie łącząca formę i funkcjonalność, Porcelanowa Popielniczka Round 1 na cygaro jest kwintesencją marki Davidoff i znakomitym wyborem dla każdego miłośnika cygar, który chce mieć najlepszą popielniczkę do cygar gotową do ulepszenia każdego wystroju. Podnieś dziś swoje doznania z palenia cygar dzięki tej pięknie zaprojektowanej popielniczce.

Typ:
Popielniczka cygarowa
Materiał:
Ceramiczny
Kolor:
Biały
Marka:
Zino Davidoff
Produkt ID:
51000270
Kod EAN:
7623500312348

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 5,0/5   (2 Oceny)
 100% (2 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 19 gru 2023

Świetna popielniczka, po prostu idealna

 31 gru 2019