Popielniczka Davidoff Ceramic okrągła

Review rating 5/5
(1 Ocena)
521zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Nie dostępny - Dostępne tylko 1 produkty w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Davidoff z Genewy to jedna z najbardziej prestiżowych marek w świecie cygar, oferująca luksusowe akcesoria do cygar, które stały się największą nagrodą dla koneserów cygar na całym świecie. Dla tych, którzy chcą dodać odrobinę elegancji do miejsca, w którym palą cygara, Davidoff oferuje Porcelanową Popielniczkę Davidoff Round 1 na cygaro.

Davidoff zwrócił się do jednego z najbardziej szanowanych dostawców francuskiej porcelany w Limoges, aby stworzyć ten wspaniale wykonany skarb. Tą okrągłą popielniczkę wyróżnia błyszcząca biała porcelana i stanowi ona wspaniałe tło dla wyrafinowanego, nowoczesnego projektu z naprzemiennymi liniami, a także gustownie umieszczonym logo Davidoff.

Wystarczająco szeroki, aby pomieścić prawie każdy rozmiar cygar, pojedynczy uchwyt pozwala wygodnie i łatwo oprzeć cygaro. Głęboka miska popielniczki oznacza mniejsze prawdopodobieństwo gromadzenia się popiołu i zakłócania pracy cygara w stanie spoczynku. Większa miska pomaga również zapobiegać rozrzucaniu popiołu w przeciągach w pomieszczeniach lub poprzez wiatr podczas jej używania na zewnątrz.

Idealnie łącząca formę i funkcjonalność, Porcelanowa Popielniczka Round 1 na cygaro jest kwintesencją marki Davidoff i znakomitym wyborem dla każdego miłośnika cygar, który chce mieć najlepszą popielniczkę do cygar gotową do ulepszenia każdego wystroju. Podnieś dziś swoje doznania z palenia cygar dzięki tej pięknie zaprojektowanej popielniczce.


Materiał: Ceramiczny
Kolor: Biały
Kod EAN: 7623500312348
Typ: Popielniczka cygarowa
Produkt ID: 51000270

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 5/5
(1 Ranking)
Review rating  
100 % (1 Ranking)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating
 31 gru 2019
00:00 00:00