Popielniczka Davidoff Ceramic okrągła

Popielniczka Davidoff Ceramic okrągła


5,0 (1 Ocena)
534 zł

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 1 produkty w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Davidoff z Genewy to jedna z najbardziej prestiżowych marek w świecie cygar, oferująca luksusowe akcesoria do cygar, które stały się największą nagrodą dla koneserów cygar na całym świecie. Dla tych, którzy chcą dodać odrobinę elegancji do miejsca, w którym palą cygara, Davidoff oferuje Porcelanową Popielniczkę Davidoff Round 1 na cygaro.

Davidoff zwrócił się do jednego z najbardziej szanowanych dostawców francuskiej porcelany w Limoges, aby stworzyć ten wspaniale wykonany skarb. Tą okrągłą popielniczkę wyróżnia błyszcząca biała porcelana i stanowi ona wspaniałe tło dla wyrafinowanego, nowoczesnego projektu z naprzemiennymi liniami, a także gustownie umieszczonym logo Davidoff.

Wystarczająco szeroki, aby pomieścić prawie każdy rozmiar cygar, pojedynczy uchwyt pozwala wygodnie i łatwo oprzeć cygaro. Głęboka miska popielniczki oznacza mniejsze prawdopodobieństwo gromadzenia się popiołu i zakłócania pracy cygara w stanie spoczynku. Większa miska pomaga również zapobiegać rozrzucaniu popiołu w przeciągach w pomieszczeniach lub poprzez wiatr podczas jej używania na zewnątrz.

Idealnie łącząca formę i funkcjonalność, Porcelanowa Popielniczka Round 1 na cygaro jest kwintesencją marki Davidoff i znakomitym wyborem dla każdego miłośnika cygar, który chce mieć najlepszą popielniczkę do cygar gotową do ulepszenia każdego wystroju. Podnieś dziś swoje doznania z palenia cygar dzięki tej pięknie zaprojektowanej popielniczce.
Typ:
Popielniczka cygarowa
Materiał:
Ceramiczny
Kolor:
Biały
Produkt ID:
51000270
Kod EAN:
7623500312348

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 5,0/5   (1 Ocena)
 100% (1 Ocena)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 31 gru 2019