Cigarspa

Cigarspa


5,0 (1 Ocena)
1 588 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Hasłem przewodnim CigarSpa jest Spa dla Cygar, a to daje Ci tylko namiastkę tego, co znany na całym świecie elektroniczny system nawilżania CigarSpa może zrobić dla Twojej kolekcji cygar. To wszechstronne i wydajne urządzenie pozwala Ci się zrelaksować i odprężyć, pozwalając nawilżaczowi wykonać całą pracę, aby utrzymać Twoje cygara w optymalnym stanie.

CigarSpa wykorzystuje system miękkiej membrany parującej, który wymaga jedynie dodawania wody destylowanej co 4 do 6 miesięcy. Wydajny wbudowany mikroprocesor daje Ci możliwość regulacji poziomu wilgotności w zakresie od 55% do 75%, dzięki czemu możesz wybrać idealny poziom wilgotności dla swoich cygar.

CigarSpa posiada długowieczną baterię , która nie wymaga żadnych irytujących kabli wystających z Twojego humidora. Wystarczy dodać wody, umieścić ją w humidorze o pojemności od 50 do 500 cygar i to wszystko. Cyfrowy wyświetlacz pozwala śledzić średni poziom wilgotności, średnią temperaturę i aktualne warunki. Informuje również, kiedy poziom wody i baterii jest niski.

Dzięki swojej wspaniałej funkcjonalności, rozbudowanemu interfejsowi i łatwej w utrzymaniu konstrukcji, system nawilżania CigarSpa jest po prostu jednym z najlepszych sposobów dbania o cygara. Pozwól sobie i swoim cygarom na CigarSpa.Kolor:
Szary
Marka:
CigarSpa

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 5,0/5   (1 Ocena)
 100% (1 Ocena)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 28 maj 2019