Popielniczka Stojąca Adorini

Popielniczka Stojąca Adorini


5,0 (4 Oceny)
554 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Ponieważ przestrzenie do cieszenia się cygarami z roku na rok stają się coraz mniejsze, podobnie maleje liczba wysokiej jakości popielniczek dostępna dla miłośników cygar. Dotyczy to zwłaszcza sektora rozrywki i restauracji, w których stojące popielniczki mogą stanowić bardzo potrzebne miejsce spotkań dla wszystkich miłośników cygar. Adorini znowu przychodzi na ratunek dzięki stojącej popielniczce adorini, idealnej opcji do prawie każdej przestrzni.


Dzięki charakterystycznemu połączeniu formy i funkcji firmy adorini, popielniczka ma nowoczesny odwrócony piramidalny design, który oferuje stabilność i styl potrzebne do ustawień komercyjnych lub imprez prywatnych. Górna część ze stali nierdzewnej i lakierowana proszkowo podstawa ze stopu stali tworzą trwałą popielniczkę, którą można stosować wewnątrz lub na zewnątrz. Stojąca na wysokość 94 cm, ta popielniczka jest znacznie wyższa niż większość innych stojących popielniczek i oferuje znacznie wygodniejsze użycie.

Podobnie jak w przypadku wielu kreacji adorini, popielniczka daje dodatkową elastyczność wyboru spośród różnych funkcji. Kratka ochronna zaprojektowana specjalnie na popiół i do usuwania cygar pozwala pozbyć się nieestetycznych resztek z popielniczki. Kratę można również przykryć dołączoną solidną płytą, która chroni wnętrze popielniczki przed deszczem i zanieczyszczeniami, gdy nie jest używana. Zamek i klucz pomagają zminimalizować wandalizm, otwierając górną część, aby odsłonić duży wyjmowany pojemnik wewnętrzny o głębokości 40 cm, który sprawia, że ​​mniej czasu zajmuje wyrzucanie popiołu i ma się więcej czasu na ważniejsze sprawy.

Dzięki całkowicie unikalnemu projektowi i wszechstronności stojąca popielniczka od adorini będzie cennym dodatkiem do każdego miejsca spotkań, czy to w domu, czy w interesach. Kolejne cudowne dzieło projektantów adorini, to urządzenie po prostu bije podobne produkty na głowę.

Kolor:
Chromowy
Marka:
Adorini
Produkt ID:
8539
Kod EAN:
4260384979620

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 5,0/5   (4 Oceny)
 100% (4 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 10 cze 2021

Świetny produkt, szybka wysyłka, dotarł w świetnym stanie. Klientowi bardzo podobał się produkt, bardzo dziękuję.

 04 maj 2021

Popielniczka jest niesamowita.

 09 maj 2020

Bardzo fajny produkt, dobrze wykonany i funkcjonalny. Po złożeniu zamówienia usługa była nienaganna. To miał być prezent, więc skontaktowałem się z obsługą klienta, która odpowiedziała szybko, pomocnie i kompetentnie. Produkt dotarł na czas, bez żadnych problemów. Zdecydowanie polecam !!

 14 sty 2019

Piękna popielniczka, bardzo dobrze zapakowana, dotarła w idealnym stanie. Wszystko w porządku. Dziękuję bardzo!