Popielniczka Stojąca Adorini

Review rating 5/5
(4 Oceny)
355zł.

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu dni roboczych
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Ponieważ przestrzenie do cieszenia się cygarami z roku na rok stają się coraz mniejsze, podobnie maleje liczba wysokiej jakości popielniczek dostępna dla miłośników cygar. Dotyczy to zwłaszcza sektora rozrywki i restauracji, w których stojące popielniczki mogą stanowić bardzo potrzebne miejsce spotkań dla wszystkich miłośników cygar. Adorini znowu przychodzi na ratunek dzięki stojącej popielniczce adorini, idealnej opcji do prawie każdej przestrzni.


Dzięki charakterystycznemu połączeniu formy i funkcji firmy adorini, popielniczka ma nowoczesny odwrócony piramidalny design, który oferuje stabilność i styl potrzebne do ustawień komercyjnych lub imprez prywatnych. Górna część ze stali nierdzewnej i lakierowana proszkowo podstawa ze stopu stali tworzą trwałą popielniczkę, którą można stosować wewnątrz lub na zewnątrz. Stojąca na wysokość 94 cm, ta popielniczka jest znacznie wyższa niż większość innych stojących popielniczek i oferuje znacznie wygodniejsze użycie.

Podobnie jak w przypadku wielu kreacji adorini, popielniczka daje dodatkową elastyczność wyboru spośród różnych funkcji. Kratka ochronna zaprojektowana specjalnie na popiół i do usuwania cygar pozwala pozbyć się nieestetycznych resztek z popielniczki. Kratę można również przykryć dołączoną solidną płytą, która chroni wnętrze popielniczki przed deszczem i zanieczyszczeniami, gdy nie jest używana. Zamek i klucz pomagają zminimalizować wandalizm, otwierając górną część, aby odsłonić duży wyjmowany pojemnik wewnętrzny o głębokości 40 cm, który sprawia, że ​​mniej czasu zajmuje wyrzucanie popiołu i ma się więcej czasu na ważniejsze sprawy.

Dzięki całkowicie unikalnemu projektowi i wszechstronności stojąca popielniczka od adorini będzie cennym dodatkiem do każdego miejsca spotkań, czy to w domu, czy w interesach. Kolejne cudowne dzieło projektantów adorini, to urządzenie po prostu bije podobne produkty na głowę.
Produkt ID: 8539
Kod EAN: 4260384979620

​Klienci, którzy zakupili ten produkt ...

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 5/5
(4 Rankingi)
Review rating  
100 % (4 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating
 09 maj 2020
Przekład z oryginału Italian
Bardzo fajny produkt, dobrze wykonany i funkcjonalny. Po złożeniu zamówienia usługa była nienaganna. To miał być prezent, więc skontaktowałem się z obsługą klienta, która odpowiedziała szybko, pomocnie i kompetentnie. Produkt dotarł na czas, bez żadnych problemów. Zdecydowanie polecam !!
Review rating
 14 sty 2019
Przekład z oryginału Deutsch (German)
Piękna popielniczka, bardzo dobrze zapakowana, dotarła w idealnym stanie. Wszystko w porządku. Dziękuję bardzo!
Review rating
 10 cze 2021
Review rating
 04 maj 2021
00:00 00:00