Siglo Breloczek Obcinacz Niebieski

180zł.

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 1 produkty w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu dni roboczych
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Prawie każdy entuzjasta cygar przeżył kiedyś frustrację związaną z brakiem wysokiej jakości obcinacza pod ręką, gdy nadszedł czas, aby cieszyć się dobrym cygarem. Ten problem został rozwiązany za pomocą Obcinacza z Brelokiem na Klucze Siglo.

Zaprojektowany dla miłośników cygar w ruchu, niebieski Obcinacz z Brelokiem na Klucze Siglo zapewnia precyzyjną moc cięcia w cudownie współczesnym stylu. Metaliczne niebieskie wykończenie obcinacza wnosi do świata obcinaczy elegancki i nowoczesny wygląd, z którego możesz być dumny.

Obcinacz jest wyposażony w mechanizm obrotowy który ułatwia otwieranie lub chowanie superostrego okrągłego ostrza. Przekręć go, aby odsłonić ostrze, wykonaj cięcie i obróć go z powrotem. To wszystko, czego potrzeba. Teksturowany uchwyt sprawia, że ​​jest to jeszcze łatwiejsze. Wytrzymały brelok na klucze i łańcuch zapewniają, że obcinacz będzie zawsze bezpiecznie przymocowany.

Solidna konstrukcja, odświeżająco nowoczesny wygląd i precyzyjne cięcie, Obcinacz z Brelokiem na Klucze Siglo to zwycięski wybór. Jeśli jesteś miłośnikiem cygar w ruchu, ten przenośny skarb sprawi, że będziesz cieszyć się cygarami w dobrym stylu, bez względu na to, dokąd zaprowadzi Cię podróż. Więc zdobądź swój Obcinacz z Brelokiem na Klucze Siglo już dziś. Zawiera pudełko upominkowe.
Typ frezu: Puncher
Materiał: Metal
Kolor: Niebieski
Marka: Siglo

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00