Siglo drewniane etui macassar heban Robusto na 3 cygara

Review rating 5/5
(1 Ocena)
1 362zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: dostępny - Spedycja w ciągu 10 dni
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Dla tych, którzy szukają etui na cygara, które zapewnia większą ochronę niż etui skórzane, ale jednocześnie ma równie dużo lub więcej stylu, linia luksusowych akcesoriów do cygar Siglo jest optymalnym wyborem. Jednym z ulubionych produktow jest elegancko wyrafinowane Drewniane Etui Siglo Macassar Ebony 3 Robusto.

Każde wycinane maszynowo etui jest wykonane z makasarowego drewna hebanowego z Południowo-Wschodniej Azji. Wykończenie diamentowym lakierem tego etui pięknie podkreśla kontrastujące jasne i ciemne słoje drewna. Ten oszałamiający wygląd z pewnością zbierze pochwały, dając Ci poczucie dumy za każdym razem, gdy go użyjesz.

Bez względu na to, gdzie jesteś, maksymalnie trzy ulubione cygara w standardowym rozmiarze Robusto będą bezpiecznie schowane w trzech oddzielnych przestrzeniach. Dwuczęściowe etui idealnie łączy się, dzięki precyzyjnej konstrukcji, która zapewnia idealne dopasowanie. Nie musisz się martwić, że etui przypadkowo się otworzy dzięki dwóm magnesom, co zapewni Ci trochę dodatkowego spokoju.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz etui na formalne okazje, czy po prostu chcesz wysokiej jakość produktu, Drewniane Etui Siglo Macassar Ebony 3 Robusto to świetna opcja. Z pewnością stworzy ono niepowtarzalną atmosferę wyrafinowania bez względu na czas i miejsce.
Format cygara: Robusto
Materiał: Drewno
Marka: Siglo
Kolor: Brązowy
Dla: 3 cygar

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 5/5
(1 Ranking)
Review rating  
100 % (1 Ranking)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating
 27 maj 2020
00:00 00:00