Skórzane brązowe etui z motywem skóry krokodyla na 3 cygara Montecristo Fleur de Lis  zdjęcie 2  zdjęcie 3  zdjęcie 4  zdjęcie 5
Skórzane brązowe etui z motywem skóry krokodyla na 3 cygara Montecristo Fleur de Lis

Skórzane brązowe etui z motywem skóry krokodyla na 3 cygara Montecristo Fleur de Lis

648 zł
719 zł
-9%

Darmowa wysyłka
Dostępność: Dostępne w ciągu 2-5 dni roboczych.

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane

Opis produktu

Brązowe skórzane etui na cygara z motywem skóry krokodyla Montecristo Fleur de Lis


Etui na cygara Montecristo w eleganckim brązowym kolorze to luksusowy dodatek od kubańskiej marki cygar Montecristo. Drobno teksturowana skórzana powierzchnia z krokodylim wzorem zapewnia autentyczny, wysokiej jakości wygląd. Złoty emblemat Fleur de Lis, niewątpliwie reprezentujący Montecristo, zdobi przód, nadając etui ekskluzywny wygląd.
Etui zostało zaprojektowane jako teleskopowe i ma regulowaną długość. Po złożeniu mierzy 19,5 cm, a po rozłożeniu osiąga około 22 cm. Przy szerokości 9,5 cm i głębokości 3,5 cm, oferuje wystarczająco dużo miejsca na trzy cygara, w tym szczególnie duże formaty. Wewnętrzna średnica 2,5 cm pomieści cygara o średnicy pierścienia do 62. Całe wnętrze wyłożone jest jasną, gładką skórą, zapewniającą niezawodną ochronę cygar.
Wycięcia na cygara w podstawie są szczególnie praktyczne i pomysłowe, bezpiecznie trzymając każde cygaro, jednocześnie umożliwiając łatwe wyjmowanie. Etui dostarczane jest w eleganckim pudełku prezentowym, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent. Zostało wyprodukowane przez hiszpańską firmę Cigarte na zlecenie Habanos S.A., znaną z precyzyjnego rzemiosła i wysokiej jakości skóry. Wewnątrz górnej części etui znajdziesz dyskretne oznaczenie producenta, Cigarte, wraz z dodatkową informacją "Made in Spain".
Najważniejsze cechy w skrócie:
  • Ekskluzywne etui Montecristo w kolorze brązowym
  • Wysokiej jakości skóra naturalna z delikatnym tłoczeniem z efektem krokodyla
  • Emblemat Fleur-de-lis z przodu
  • Etui teleskopowe z regulacją długości od 19,5 do 22 cm
  • Mieści 3 cygara o średnicy wewnętrznej 2,5 cm i średnicy pierścienia do 62
  • W całości wyłożone jasną gładką skórą
  • Nacięcia na cygara dla bezpiecznego trzymania i łatwego wyjmowania
  • Wymiary: 19,5 - 22 cm długości, 9 cm szerokości, 3,5 cm głębokości
  • Dostarczane w eleganckim pudełku prezentowym

O marce Montecristo:
Montecristo to jedna z najbardziej znanych i tradycyjnych marek Habanos S.A., znana na całym świecie z najwyższej jakości kubańskich cygar. Kultowy emblemat Fleur de Lis sprawia, że marka jest charakterystyczna i oznacza precyzyjne rzemiosło, doskonały smak i prestiż.

Specyfikacja i wymiary

Wymiary (wys. x szer. x gł.):
195-220 mm x 90 mm x 35 mm
Waga:
147 g
Dla:
3 cygar
Max. wskaźnik:
62
Produkt ID:
17049
Kolor:
Brązowy
Materiał:
Prawdziwa skóra
Marka:
Montecristo
Ean13:
4038305058040

 Opinie klientów

Nikt jeszcze nie dodał recenzji