S.T. Dupont Cohiba Brożka

a939

1 365zł.

1 137zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Wyprzedany
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
S.T. Dupont i Cohiba to dwie najbardziej legendarne nazwy w świecie cygar, z których każda jest doceniana przez miłośników za zaangażowanie w doskonałość i luksusową ofertę. Ponieważ Dupont jest liderem w dziedzinie luksusowych akcesoriów, a Cohiba jest liderem w świecie cygar, wydaje się naturalne, że ta dwójka powinna się połączyć, aby stworzyć wykwintną Broszkę S.T Dupont Cohiba.

Ten rzadki i misternie wykonany produkt zawiera pozłacane słynne logo sylwetki Cohiba. Znajduje się ono w środku okrągłego pola wykonanego z tego samego kuszącego czarnego chińskiego lakieru, który można znaleźć na ponadczasowych zapalniczkach Dupont. Projekt jest zakończony fazowanym tłem, które nadaje elegancki, a jednocześnie nowoczesny wygląd. Solidna szpilka i zapięcie blokujące zintegrowane z tyłu broszki pomagają utrzymać ją bezpiecznie zapiętą.

Ten niewielki produkt pokaże wszystkim, że użytkownik jest uosobieniem klasy i wyróżnienia. W dołączonym wysokiej jakości pudełku prezentowym, BroszkaS.T. Dupont Cohiba jest idealna dla miłośnika cygar, który ma wszystko, i jest absolutną koniecznością dla fanów Cohiba poszukujących najlepszego przedmiotu kolekcjonerskiego. Broszki są dostępne tylko w bardzo ograniczonych ilościach, więc nie wahaj się, bo jutro może ich już nie być.

Marka: S.T. Dupont
Produkt ID: 075.10.10.1000
Kod EAN: 4260327152172

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00