S.T.Dupont brooch Cohiba

S.T. Dupont Cohiba Brożka


-16% Zniżka
1 075 zł
1 290 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 8 produkty w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
S.T. Dupont i Cohiba to dwie najbardziej legendarne nazwy w świecie cygar, z których każda jest doceniana przez miłośników za zaangażowanie w doskonałość i luksusową ofertę. Ponieważ Dupont jest liderem w dziedzinie luksusowych akcesoriów, a Cohiba jest liderem w świecie cygar, wydaje się naturalne, że ta dwójka powinna się połączyć, aby stworzyć wykwintną Broszkę S.T Dupont Cohiba.

Ten rzadki i misternie wykonany produkt zawiera pozłacane słynne logo sylwetki Cohiba. Znajduje się ono w środku okrągłego pola wykonanego z tego samego kuszącego czarnego chińskiego lakieru, który można znaleźć na ponadczasowych zapalniczkach Dupont. Projekt jest zakończony fazowanym tłem, które nadaje elegancki, a jednocześnie nowoczesny wygląd. Solidna szpilka i zapięcie blokujące zintegrowane z tyłu broszki pomagają utrzymać ją bezpiecznie zapiętą.

Ten niewielki produkt pokaże wszystkim, że użytkownik jest uosobieniem klasy i wyróżnienia. W dołączonym wysokiej jakości pudełku prezentowym, BroszkaS.T. Dupont Cohiba jest idealna dla miłośnika cygar, który ma wszystko, i jest absolutną koniecznością dla fanów Cohiba poszukujących najlepszego przedmiotu kolekcjonerskiego. Broszki są dostępne tylko w bardzo ograniczonych ilościach, więc nie wahaj się, bo jutro może ich już nie być.

Kolor:
Czarny
Kod EAN:
4260327152172
Marka:
S.T. Dupont
Produkt ID:
075.10.10.1000
 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji