S.T. Dupont Krzesiwa 8 szt Czerwone

6475

686zł.

36zł.

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Zapalniczki S.T. Dupont należą do najlepszych na świecie, dlatego należy używać tylko najlepszych produktów do ich konserwacji, aby zapewnić ich najwyższą wydajność. Dla właścicieli legendarnych zapalniczek firmy Dupont z krzemieniem, tylko oficjalne krzemienie S.T. Dupont spiszą się na medal.

Te same krzemienie, które są używane w warsztacie Dupont, S.T. Dupont Flints 8 sztuk Red, to jedyny wybór krzemienia do Twojej Dupont Ligne 8, Ligne D, Mon Dupont lub Liberté. Każdy czerwony krzemień Dupont jest tak zwymiarowany, aby zapewnić optymalną wydajność w tych konkretnych, lżejszych konstrukcjach, gwarantując wysokiej jakości iskrę i prawidłowo działający układ zapłonowy.

Inne marki mogą uszkodzić Twoją zapalniczkę i drastycznie obniżyć jej wydajność, nie wspominając o jej niezawodności. Każde opakowanie zawierające 8 krzemieni zapewni godziny iskrzącej dobroci, a w połączeniu z paliwem S.T.Dupont utrzyma zapalniczkę w optymalnym stanie, wydłużając jednocześnie jej żywotność.

Korzystanie z krzemieni S.T. Dupont nie tylko poprawią ogólną funkcjonalność zapalniczki, ale także zapewni, że gwarancja na zapalniczkę nie zostanie unieważniona, jeśli okaże się, że użyto krzemieni złej jakości lub źle dopasowanych. Już samo to sprawia, że ​​warto używać odpowiednich krzemieni! Dlatego traktuj swoją zapalniczkę najlepiej, korzystając tylko z najlepszych krzemieni S.T. Dupont.


Kod EAN: 3597390000217
Marka: S.T. Dupont
Produkt ID: 650

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00