S.T. Dupont Flints 8 pcs Red

S.T. Dupont Krzesiwa 8 szt Czerwone


33 zł

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Zapalniczki S.T. Dupont należą do najlepszych na świecie, dlatego należy używać tylko najlepszych produktów do ich konserwacji, aby zapewnić ich najwyższą wydajność. Dla właścicieli legendarnych zapalniczek firmy Dupont z krzemieniem, tylko oficjalne krzemienie S.T. Dupont spiszą się na medal.

Te same krzemienie, które są używane w warsztacie Dupont, S.T. Dupont Flints 8 sztuk Red, to jedyny wybór krzemienia do Twojej Dupont Ligne 8, Ligne D, Mon Dupont lub Liberté. Każdy czerwony krzemień Dupont jest tak zwymiarowany, aby zapewnić optymalną wydajność w tych konkretnych, lżejszych konstrukcjach, gwarantując wysokiej jakości iskrę i prawidłowo działający układ zapłonowy.

Inne marki mogą uszkodzić Twoją zapalniczkę i drastycznie obniżyć jej wydajność, nie wspominając o jej niezawodności. Każde opakowanie zawierające 8 krzemieni zapewni godziny iskrzącej dobroci, a w połączeniu z paliwem S.T.Dupont utrzyma zapalniczkę w optymalnym stanie, wydłużając jednocześnie jej żywotność.

Korzystanie z krzemieni S.T. Dupont nie tylko poprawią ogólną funkcjonalność zapalniczki, ale także zapewni, że gwarancja na zapalniczkę nie zostanie unieważniona, jeśli okaże się, że użyto krzemieni złej jakości lub źle dopasowanych. Już samo to sprawia, że ​​warto używać odpowiednich krzemieni! Dlatego traktuj swoją zapalniczkę najlepiej, korzystając tylko z najlepszych krzemieni S.T. Dupont.


Szerokość:
4 mm
Marka:
S.T. Dupont
Długość:
40 mm
Produkt ID:
650
Waga:
1 g
Kod EAN:
3597390000217
Wysokość:
45 mm

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji in this language