S.T. Dupont Ligne 2 Mała zapalniczka Fire X Czarna C18612

S.T. Dupont Ligne 2 Mała zapalniczka Fire X Czarna C18612


-10% Zniżka
4 560 zł
5 066 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Dostępne ponownie za 2-6 tygodni

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane

Zapalniczka S.T. Dupont Fire X - czarna


Nowa zapalniczka z kolekcji S.T. Dupont Fire X to nowoczesna interpretacja kultowego motywu płomienia. Błyszczący czarny model zachwyca trójwymiarowym frontem i grawerowanym motywem Fire X guilloché z tyłu, podkreślając kunszt S.T. Dupont.

  • **Konstrukcja i materiały:** Zapalniczka jest małym modelem Ligne 2, wykonanym z błyszczącego, lakierowanego na czarno korpusu. Ostre, graficzne linie przypominają chemiczny symbol ognia.

  • **Cechy szczególne:** Zapalniczka Fire X posiada podwójny żółty miękki płomień. Dołączone krzesiwo jest czarne (REF 900601), a wkład gazowy jest czerwony (REF 900435). Zapalniczka jest dostarczana pusta, a wkład należy zakupić osobno.

  • **Kompatybilne produkty:** Część kolekcji Fire X obejmuje popielniczki, obcinaczki do cygar, małe zapalniczki Ligne 2 oraz nowe zapalniczki strumieniowe premium Biggy, Slimmy i Twiggy. Wariant Twiggy jest również dostępny w czarnym lakierze.

  • **Dziedzictwo i innowacja:** Zainspirowana X-Bag, jedną z toreb z nowej kolekcji galanterii skórzanej 2024, koncepcja Fire X ucieleśnia zaangażowanie S.T. Dupont w nowoczesność i innowacyjność. Ta nowa forma nowoczesności w Dupont znajduje również odzwierciedlenie w całkowitym przeprojektowaniu logo marki, które jest wygrawerowane w nowym wariancie na wieczku zapalniczek Fire X.


S.T. Dupont jest znanym francuskim producentem luksusowych akcesoriów, takich jak zapalniczki, przybory do pisania, galanteria skórzana i wiele innych. Od momentu założenia w 1872 roku, firma jest synonimem wyjątkowego kunsztu i innowacyjności. Każdy produkt odzwierciedla tradycję i dziedzictwo marki, oferując ponadczasowy styl i funkcjonalność. Z zapalniczką Fire X wyruszasz w podróż, która celebruje wspaniałe życie i kunszt S.T. Dupont.


Model:
C18612
Typ płomienia:
Delikatny płomień
Numer płomieni:
2
Paliwo:
Butan
Okno poziomu gazu:
Nie
Wymiary (wys. x szer. x gł.):
54 mm x 37 mm x 12 mm
Kolor:
Czarny
Marka:
S.T. Dupont
Kod EAN:
3597390299123
 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji