Xikar Renegade Zestaw Podarunkowy Xikar Renegade Zestaw Podarunkowy   zdjęcie 2 Xikar Renegade Zestaw Podarunkowy   zdjęcie 3 Xikar Renegade Zestaw Podarunkowy   zdjęcie 4 Xikar Renegade Zestaw Podarunkowy   zdjęcie 5
Xikar Renegade Zestaw Podarunkowy

Xikar Renegade Zestaw Podarunkowy


850 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 9 produkty w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Legendarna reputacja Xikar narodziła się z wyjątkowej zdolności łączenia jakości, innowacyjności i stylowego, przyjaznego dla użytkownika projektu. Wszystko to łączy się w jednym zgrabnym, małym opakowaniu, idealnym dla zbuntowanego miłośnika cygar, który ośmiela się być inny: Xikar Renegade Gift Set.

Ta niesamowita kolekcja zawiera dwa ukochane gadżety Xikar, które zapewniają rozkosz palenia cygar w dowolnym miejscu i czasie. Ubrany w ostro wyglądającą czerwono-czarną kolorystykę , pasujące do niego obcinacz Xikar Xi i zapalniczka Xikar Pulsar natychmiast wywołają ożywienie tłumu.

Ukochany obcinacz Xikar Xi z podwójnym ostrzem oferuje ogromną moc cięcia dzięki super twardym i ostrym jak brzytwa ostrzom ze stali nierdzewnej. Sprężynowe i samoblokujące ostrza przecinają na pół pierścienie o rozmiarze 54 i przecinają cygara o średnicy pierścienia 58. Xikar Pulsar jest wyposażona w system potrójnego płomienia, który rozpali cygara z największą łatwością w prawie każdym klimacie, a jej rozkładany 7-milimetrowy nóż do cygar pozwala Ci się zrelaksować wiedząc, że zawsze będziesz go mieć pod ręką.

Funkcjonalny, niezawodny i cudownie nowoczesny zestaw podarunkowy Xikar Renegade jest idealną opcją dla każdego, kto chce posmakować tego, co najlepsze oferuje Xikar w stylowym i interesującym pakiecie. Zawiera wysokiej jakości pudełko upominkowe.

Typ frezu:
Przecinak z podwójnym ostrzem
Kolor:
Czerwony
Marka:
Xikar
 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji