Zapalniczka dwupłomieniowa Xikar brązowo-czarna

Zapalniczka dwupłomieniowa Xikar brązowo-czarna


5,0 (1 Ocena)
-14% Zniżka
418 zł
490 zł

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 8 produkty w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Zapalniczka Xikar ELX Vintage Bronze to uczta dla zmysłów dzięki cudownie atrakcyjnemu brązowi w stylu vintage, prawie miedzianemu wykończeniu, które pięknie łączy się z kontrastującymi czarnymi zdobieniami. Zapalniczka również świetnie leży w dłoni dzięki wygodnie wyważonej, ergonomicznej konstrukcji.

Dzięki ELX zawsze będziesz przygotowany, gdy nadejdzie chwila palenia cygara. Po jednym naciśnięciu zapłonu pokrywa ochronna chowa się, umożliwiając pojawienie się dwóch płomieni o dużej mocy. Z łatwością wyregulujesz płomień dzięki wygodnemu pokrętłu regulacji umieszczonemu w dolnej części zapalniczki. Okienko poziomu paliwa pozwala kontrolować poziom butanu, eliminując domysły i zapewniając, że nigdy nie zostaniesz bez ognia. Wykończeniem tej wyjątkowej zapalniczki jest zintegrowany obcinacz 9 mm, który składa się od dołu, dzięki czemu zawsze masz pod ręką zarówno zapalniczkę, jak i obcinacz.

Dzięki tym imponującym funkcjom i szalenie niepowtarzalnemu wyglądowi, idealna na każdą okazję Zaplniczka Xikar ELX Vintage Bronze okaże się mistrzowskim wyborem dla każdego miłośnika cygar, który chce tego, co najlepsze zarówno pod względem formy, jak i funkcji.

Typ płomienia:
Odrzutowy płomień
Okno poziomu gazu:
Tak
Wymiary (wys. x szer. x gł.):
70 mm x 40 mm x 15 mm
Waga:
99 g
Kolor:
Black/Bronze
Marka:
Xikar
Kod EAN:
813463017771
 Oceny i recenzje klientów
 5,0/5   (1 Ocena)
 100% (1 Ocena)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 01 wrz 2021

Jak zwykle w przypadku Xikara wysoka jakość. Warto jest wydać trochę więcej pieniędzy.