Cigar Cutter Stripes Day Chrome Satin

Obcinacz do Cygar Paski Dzienny Chrom Satyn


3,8 (5 Oceny)
61 zł

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
John Aylesbury to konsorcjum, które reprezentuje najlepszych niemieckich producentów tytoniu i akcesoriów cygarowych. Grupa oferuje entuzjastom cygar szeroką kolekcję stylowych i wysoce funkcjonalnych narzędzi, które z pewnością ich zachwycą. Jedną z popularnych opcji cięcia cygar firmy John Aylesbury jest obcinarka do cygar Stripes Day Chrome Satin.

Ta pięknie wykonana podwójna gilotyna ma wykończenie z jasnego, satynowego chromu i wzór w paski na środkowej części obudowy. Ten przyjemny, nowoczesny wygląd w połączeniu z urzekającymi zaokrągleniami nożyka tworzy gustowny styl, idealny na każdą okazję.

Wytrzymała konstrukcja obcinarki i dwa ostrza ze stali nierdzewnej zapewniają płynne cięcie cygar o rozmiarze do 54 pierścieni. Pozwala to cieszyć się szerokim wyborem cygar o różnych rozmiarach, z których każde można precyzyjnie przyciąć, aby zmaksymalizować satysfakcję, jaką daje każde cygaro.

Bez względu na czas i miejsce, obcinarka do cygar Stripes Day Chrome Satin firmy John Aylesbury zapewnia solidną moc cięcia i wszechstronność, a wszystko to w doskonałej cenie. Pozwól, aby dzięki tej obcinarce John Aylesbury Twoje doświadczenie z cygarami zamieniło się w pełną satysfakcji przygodę z cygarami. Świetnie nadaje się na prezent dla pana młodego, a także na uzupełnienie zapasów.
Materiał ostrza:
Stal nierdzewna
Typ frezu:
Przecinak z podwójnym ostrzem
Kolor:
Chromowy/ Satynowy
Max. wskaźnik:
54
Marka:
John Aylesbury
Materiał:
Stal nierdzewna
Kod EAN:
4260384977541
Produkt ID:
7503
Numer ostrzy:
2

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 3,8/5   (5 Oceny)
 40% (2 Oceny)
 20% (1 Ocena)
 20% (1 Ocena)
 20% (1 Ocena)
 0% (0 Oceny)
 04 cze 2017
Przetłumaczono

Działa dobrze.

 06 paź 2021
 16 cze 2018
 18 lis 2017
 10 cze 2017