adorini Neptun Cutter Solingen Blades Black adorini Neptun Cutter Solingen Blades Black adorini Neptun Cutter Solingen Blades Black adorini Neptun Cutter Solingen Blades Black adorini Neptun Cutter Solingen Blades Black adorini Neptun Cutter Solingen Blades Black
adorini Neptun Cutter Solingen Blades Black

Adorini Neptun Obcinacz Ostrza Solingen Czarny


4,8 (12 Oceny)
392 zł

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 5-8 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane

Projektanci adorini są znani na całym świecie ze swoich innowacyjnych propozycji, a chyba żadna z nich nie oddaje lepiej ducha ich twórczości niż wyjątkowa obcinarka do cygar, która wywraca na nice Twoją starą, podwójną gilotynę. Pozbawiając się frustracji związanej z zaciskaniem cygar, obcinarka adorini Neptun CutterSolingen Blades jest obcinarką, na którą czekali miłośnicy cygar!

Sercem tego urządzenia są dwa ostrza ze
stali nierdzewnej wykonane w SolingenwNiemczech, legendarnym "Mieście Ostrzy". Każde ręcznie polerowane ostrze jest wykonane z najlepszej stali chirurgicznej, zahartowanej do wartości 57 w skali Rockwella, która wytrzymuje rygory codziennego użytkowania dla cygar o rozmiarze pierścienia do 52.

Bardzo ostre ostrza są zaprojektowane tak, aby wysuwały się z krótszych boków obcinarki, odwracając scenariusz większości obcinarek gilotynowych, które zazwyczaj tną podłużnym ruchem. To krótsze działanie pozwala na lepszy chwyt i większą kontrolę, zapewniając gładszy, bardziej efektywny ruch tnący, który zapewnia imponująco czyste cięcie, nie ściskając ani nie przygniatając cygar, co potencjalnie może prowadzić do uszkodzenia liści tytoniu. Zintegrowana sprężyna utrzymuje ostrze w bezpiecznej pozycji, kiedy nie jest używane, dzięki czemu obcinacz można bezpiecznie schować bez obaw o jakiekolwiek nieszczęśliwe wypadki.

Dostępna w stylowym czarnym lakierze i wykończeniu ze stali nierdzewnej, obcinarka Neptun Solingen Steel Black wniesie o wiele więcej efektywności i wyrafinowania do Twojego doświadczenia z paleniem cygar i z pewnością stanie się ulubionym narzędziem w Twoim zestawie cygarowym. Zadbaj o bezpieczeństwo swojej obcinarki, wzbogacając urządzenie o skórzane etui Neptun Cutter Solingen Steel Leather Case Black. Ten dodatek ochroni Twoją obcinarkę, utrzymując ją w nieskazitelnym stanie i gotowość do działania przez cały czas. To także świetny prezent!

Typ frezu:
Przecinak z podwójnym ostrzem
Materiał ostrza:
Stal chirurgiczna
Kraj produkcji ostrza:
Solingen, Niemcy
Twardość ostrza:
57 na skali rockwell
Ostrza:
2
Maksymalny rozmiar cygara:
52
Wykonane z:
Stal nierdzewna
Kolor:
Czarny
Marka:
Adorini
Produkt ID:
6907
Kod EAN:
4260327156309

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 4.8/5   (12Oceny)
 83% (10 Oceny)
 8% (1 Ocena)
 8% (1 Ocena)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 01 mar 2020
Przekład z oryginalnego języka Italian

Doskonały w cięciu, łatwy i precyzyjny. Estetycznie bardzo piękny, bardzo wysokiej jakości

 31 maj 2019
Przekład z oryginalnego języka English (United States)

Wyśmienity protukt.

 26 lip 2022
 12 lip 2019
 04 kwi 2019
 21 sie 2014
 04 kwi 2014
 04 lut 2014
 06 sty 2014
 29 gru 2013