Caseti Cannes Zapalniczka Chromowana

Review rating 5/5
(1 Ocena)
183zł.

Dostępność: Wyprzedany
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Caseti stało się popularnym wyborem dla miłośników cygar, którzy szukają zapalniczek, które są zarówno funkcjonalne, jak i stylowe, oferując odrobinę luksusu bez luksusowej ceny. Świetnym przykładem wszechstronnych kreacji Caseti jest Zapalniczka Caseti Cannes.

Zapalniczka Caseti Cannes Chrome to elegancka i smukła zapalniczka ubrana w eleganckie srebrno-chromowane wykończenie. Zapalniczka naprawdę wyróżnia się siatkowym wzorem z przodu i z tyłu, który jest zarówno nowoczesny, jak i wyrafinowany w stylu.

Poza pięknym wyglądem zapalniczka jest również bardzo prosta w obsłudze. Wystarczy prosty ruch kciuka, aby osłona ochronna otworzyła się, a piezoelektryczny mechanizm iskrowy rozpali tradycyjny miękki płomień . Wystarczy jeden płynny i łatwy ruch. Metalowa osłona na spodzie zapalniczki utrzymuje pokrętło regulacji płomienia i zawór uzupełniania paliwa w czystości i z dala od zanieczyszczeń.

Pięknie zaprojektowana i fachowo wykonana zapalniczka Caseti Cannes to nowoczesny klasyk, który oferuje cały styl i funkcjonalność, których potrzebujesz, aby wyprzedzić konkurencję. Nie zadowalaj się byle jakim źródłem ognia, zapal w stylu ze swoją nową zapalniczką Caseti.
Okno poziomu gazu: Nie
Marka: Caseti
Wykonane z: Metal
Specjalne cechy: Brak
Płomienie: 1
Kod EAN: 4031872281316
Kolor: Srebrny
Typ płomienia: Delikatny płomień
Zoptymalizowany dla palaczy fajki: Nie
Gaz: Butan
Produkt ID: 28131

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 5/5
(1 Ranking)
Review rating  
100 % (1 Ranking)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating
 07 maj 2020
00:00 00:00