Caseti Cannes Caseti Cannes photo 2 Caseti Cannes photo 6 Caseti Cannes photo 8 Caseti Cannes photo 10
Caseti Cannes

Caseti Cannes Zapalniczka Chromowana


5 (1 Ocena)
184 zł

Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Caseti stało się popularnym wyborem dla miłośników cygar, którzy szukają zapalniczek, które są zarówno funkcjonalne, jak i stylowe, oferując odrobinę luksusu bez luksusowej ceny. Świetnym przykładem wszechstronnych kreacji Caseti jest Zapalniczka Caseti Cannes.

Zapalniczka Caseti Cannes Chrome to elegancka i smukła zapalniczka ubrana w eleganckie srebrno-chromowane wykończenie. Zapalniczka naprawdę wyróżnia się siatkowym wzorem z przodu i z tyłu, który jest zarówno nowoczesny, jak i wyrafinowany w stylu.

Poza pięknym wyglądem zapalniczka jest również bardzo prosta w obsłudze. Wystarczy prosty ruch kciuka, aby osłona ochronna otworzyła się, a piezoelektryczny mechanizm iskrowy rozpali tradycyjny miękki płomień . Wystarczy jeden płynny i łatwy ruch. Metalowa osłona na spodzie zapalniczki utrzymuje pokrętło regulacji płomienia i zawór uzupełniania paliwa w czystości i z dala od zanieczyszczeń.

Pięknie zaprojektowana i fachowo wykonana zapalniczka Caseti Cannes to nowoczesny klasyk, który oferuje cały styl i funkcjonalność, których potrzebujesz, aby wyprzedzić konkurencję. Nie zadowalaj się byle jakim źródłem ognia, zapal w stylu ze swoją nową zapalniczką Caseti.
Okno poziomu gazu:
Nie
Marka:
Caseti
Wykonane z:
Metal
Specjalne cechy:
Brak
Płomienie:
1
Kod EAN:
4031872281316
Kolor:
Srebrny
Typ płomienia:
Delikatny płomień
Zoptymalizowany dla palaczy fajki:
Nie
Gaz:
Butan
Produkt ID:
28131

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 5/5   (1Ocena)
 100% (1 Ocena)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 07 maj 2020