DivPro Golf Tool DivPro Golf Tool DivPro Golf Tool DivPro Golf Tool
DivPro Golf Tool

DivPro Przyrząd do Golfa


64 zł

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Cygara i golf idą w parze, oferując szalenie satysfakcjonującą ucieczkę, gdzie można cieszyć się dobrym dymem podczas gry na świeżym powietrzu. Jak to bywa w świecie cygar, istnieje kilka gadżetów, których można używać podczas gry w golfa. Zapanowanie nad nimi wszystkimi może być frustrujące. Problem ten został rozwiązany dzięki Narzędziu DivPro Golf.

To innowacyjne narzędzie łączy w sobie kilka przydatnych narzędzi, które sprawią, że runda na polu golfowym będzie łatwiejsza i bezproblemowa. Jego trwała konstrukcja i sportowy wygląd sprawią, że każdy będzie Ci zazdrościł Twojego stylowego super-narzędzia typu "wszystko w jednym".

Narzędzie DivPro Golf zawiera marker do piłek i narzędzie do divotów, które są kwintesencją niezbędnych narzędzi golfowych. Narzędzie posiada również funkcję czyszczenia główki kija i przyrząd do czyszczenia uchwytu, co może uratować Ci jedno lub dwa uderzenia. Dla tych, którzy chcą się napić smacznego napoju, narzędzie posiada otwieracz do puszek. Wreszcie, co nie mniej ważne, gadżet ten posiada bardzo ważny uchwyt na cygara, dzięki któremu można trzymać cygara z dala od trawy i środków chemicznych, które mogą być używane do pielęgnacji greenów i fairwayów.

Mając wszystkie te wysoce funkcjonalne narzędzia w jednym miejscu, spędzisz mniej czasu na szukaniu tego odpowiedniego, a więcej na cieszeniu się grą w golfa i cygarami. A to jest korzystne dla wszystkich.

Waga:
51 g
Powłoka:
Brak
Wymiary (wys. x szer. x gł.):
27 mm x 30 mm x 110 mm
Kod EAN:
4260327154176
Produkt ID:
DIV-PRO
Kolor:
Srebrny

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji