Humidor Matowy Guy Janot Wenge 20

906zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 1 produkty w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu dni roboczych
 adorini HumiFit Roztwór do Nawilżacza premium 1L 32zł.
Płyn do nawilżaczy
Destylowana woda wzbogacona jonami srebra
Antybakteryjny
1l
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane

Przy tak wielu różnych kształtach i rozmiarach humidorów, wybór humidora, który idealnie pasuje do Twoich potrzeb, może być wyzwaniem. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób poszukujących humidora, który byłby jednocześnie kompaktowy i stylowy. Dla tych, którzy chcą mniejszej opcji biurkowej, która może również służyć jako wykwintny humidor podróżny, Humidor Guy Janot Wenge Frosted 20 to świetny wybór.

Z matowym wykończeniem lakieru humidor doskonale prezentuje okleinę z pięknie ziarnistego wenge, mocnego i kusząco ciemnego drewna z Afryki Środkowej. Wnętrze humidora jest wyłożone hiszpańskim cedrem i stanowi idealne miejsce na do 20 cygar wielkości Corona. Przegroda pomaga utrzymać porządek w cygarach. Wysokiej jakości zawiasy kwadrantowe i system magnesów pomagają zabezpieczyć wieczko, czy to w domu, w biurze, czy w podróży.

Humidor utrzymuje cygara w optymalnym środowisku dzięki pomocy Nawilżacza Guy Janot. Smukły nawilżacz wykorzystuje kamień mineralny, który posiada wyjątkowe właściwości dostosowujące się do naturalnych wahań klimatu. Dzięki temu Twoje cygara zawsze będą utrzymane w doskonałym stanie. Po prostu dodaj wodę destylowaną w razie potrzeby i gotowe!

Humidor Guy Janot Wenge Frosted 20 zapewnia niezawodne nawilżanie cygar i eleganckie rozwiązanie do ich przechowywania. Niezależnie od tego, czy transportujesz cygara w luksusowym stylu, czy też dekorujesz swój dom lub biuro, ten humidor to świetny wybór.

Dimensions: 70 mm x 280 mm x 200 mm
Kod EAN: 4260564931042
Produkt ID: 1431

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00