zdjęcie 2
Metalowe srebrne klipsy do etykiet adorini

Metalowe srebrne klipsy do etykiet adorini


9 zł

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Jeśli jesteś jak wielu innych miłośników cygar, masz wiele różnych cygar przechowywanych w swoim humidorze. Chociaż posiadanie wielu różnych opcji cygar jest wspaniałe, kontrola ich wszystkich może być frustrująca. Innowacyjni eksperci z adorini mają odpowiedź na ten problem w postaci prostego, ale niezwykle skutecznego rozwiązania: Metalowe Klipsy na Etykiety od adorini.
Te metalowe klipsy można łatwo przymocować do dowolnego cedrowego rozdzielacza humidorów adorini dla rozmiarów M i L i oferują natychmiastową przewagę w organizacji cygar. Dzięki eleganckiemu srebrnemu wykończeniu, klipsy zapewniają profesjonalny wygląd, idealny do biura, klubu golfowego, salonów lub innych środowisk biznesowych.
Każdy klips ma miejsce na indywidualne etykiety, więc po prostu napisz lub wydrukuj etykietę, włóż i gotowe! To wszystko! Sam decydujesz, w jaki sposób chcesz oznaczyć cygara - marką, rozmiarem, kodem pudełka, ceną, datą zakupu, rodzajem owijki, mocą, smakiem lub w jakikolwiek inny sposób, który chcesz opisać. Masz stale zmieniający się wybór cygar? To żaden problem. Możesz zmienić etykiety w dowolnym momencie. Dzięki metalowym klipsom adorini Label Clips masz elastyczność, której potrzebujesz na wyciągnięcie ręki.

Model:
11324
Kolor:
Srebrny
Marka:
Adorini
Kod EAN:
4260564933255

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji