Montecristo Ashtray triangular Montecristo Ashtray triangular zdjęcie 2 Montecristo Ashtray triangular zdjęcie 6 Montecristo Ashtray triangular zdjęcie 8 Montecristo Ashtray triangular zdjęcie 10
Montecristo Ashtray triangular

Montecristo Popielniczka na Cygara Trójkątna


5,0 (5 Oceny)
418 zł

Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Montecristo to jedna z najbardziej lubianych marek cygar na świecie, a jej dziedzictwo możesz uczcić dzięki popielniczce z logo Montecristo. Niezależnie od tego, czy jest to dom, biuro czy inne miejsce na palenie cygar, Popielniczka na Cygara Montecristo Trójkątna zapewnia natychmiastową klasę i wyróżnienie każdemu pomieszczeniu.

Ta piękna porcelanowa popielniczka ma trójkątny kształt nadający jej charakterystyczny wygląd, będący hołdem dla słynnego trójstronnego logo marki. Popielniczka jest ubrana w żółty, czerwony i złoty kolor, przypominające kolory i styl znanych pudełek cygar tej marki. Złote wykończenia i czerwone litery wyróżniają się na bokach popielniczki, a słynne logo Montecristo znajduje się na środku miski.

Trzystronna konstrukcja sprawia, że ​​popielniczka Montecristo jest idealna na trzy cygara. Ty i dwie inne osoby będziecie mogli odłożyć cygara do trzech podstawek uformowanych w każdym rogu popielniczki. Wdzięcznie zaokrąglona wewnętrzna miska oferuje dużo miejsca na popiół, dzięki czemu możesz lepiej cieszyć się ulubionymi cygarami w całkowitym odprężeniu.

Ta popielniczka to prawdziwy skarb, który zwiększy poziom wyrafinowania bez względu na to, gdzie ją umieścisz. Wewnątrz lub na zewnątrz, świętuj swoją miłość do cygar Montecristo dzięki popielniczce do cygar Montecristo.

Kod EAN:
4260327151236
Powłoka:
Brak
Waga:
900 g
Strzemiona dla:
3 cygar
Produkt ID:
701410
Typ:
Popielniczka cygarowa
Marka:
Habanos
Wymiary (wys. x szer. x gł.):
254 mm x 228 mm x 228 mm
Kolor:
Żółty
Wykonane z:
Ceramiczny

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 5,0/5   (5 Oceny)
 100% (5 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 18 paź 2019

Świetnie, szybko i dobrze zapakowane!