Siglo Switch Obcinacz Czarny

Siglo Switch Obcinacz Czarny


1,0 (1 Ocena)
-10% Zniżka
261 zł
290 zł

Dostępność: Chwilowo niedostępne w magazynie. Data dostawy nie jest znana.

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Obecnie na rynku dostępnych jest wiele obcinaczy do cygar, więc znalezienie odpowiedniego dla swoich potrzeb może być trudne. Jeśli potrzebujesz obcinacza, który łączy w sobie precyzyjne cięcie, wytrzymałą konstrukcję i współczesną stylistykę, to Obcinacz Siglo Switch Blade jest optymalnym wyborem.

Obcinacz działa podobnie jak ostrze sprężynowe, jak sama nazwa wskazuje, po jednym naciśnięciu teksturowanego przycisku automatycznie otwierają się ostrza. Dzięki szybkiemu ruchowi ściskania dwa ostrza ze stali nierdzewnej zapewniają gładkie i czyste cięcie. Duży otwór obcinacza oznacza, że ​​możesz ciąć cygara o grubości pierścienia do 56, co zapewnia elastyczność cięcia szerokiej gamy ulubionych cygar.

Ten obcinacz z podwójnym ostrzem ma błyszczące czarne wykończenie połączone z jasnymi akcentami z brązu. Zapewnia to uderzająco nowoczesny wygląd, który z pewnością zadowoli każdego, a jednocześnie okaże się idealnym wyborem do każdej okazji palenia cygar.

Obcinacz Siglo Switch Blade to potężne urządzenie tnące, które doskonale równoważy formę z funkcją, łącząc nienaganną kontrolę cięcia z przyjemnym wyrafinowanym wyglądem. Z pewnością trafi on prosto na szczyt Twojej listy ulubionych akcesoriów do cygar, więc nie czekaj, kup swój już dziś.Typ frezu:
Przecinak z podwójnym ostrzem
Materiał:
Metal
Kolor:
Czarny
Marka:
Siglo

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 1,0/5   (1 Ocena)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 100% (1 Ocena)
 16 sty 2019