Xikar Element Zapalniczka z Podwójnym Płomieniem Metaliczna

Review rating 4/5
(5 Oceny)

a468

385zł.

325zł.

Dostępność: dostępny - Spedycja w ciągu 10 dni
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Xikar konsekwentnie udowadnia, że ​​jest idealnym źródłem dla osób poszukujących wysokiej jakości akcesoriów do cygar, które łączą ergonomiczne, przyjazne dla użytkownika projekty ze współczesną stylistyką. Dla tych, którzy chcą niezawodnej zapalniczki z dużą osobowością, zwycięską opcją będzie Zapalniczka Xikar Element Dual Flame.

Ulubiona przez fanów zapalniczka Xikar Element Dual Flame Gunmetal przyciąga uwagę eleganckim wykończeniem z brązu, które doskonale podkreśla zaokrąglenia zapalniczki, co jest przyjemne zarówno dla oka, jak i dla dotyku. To piękno sprosta wszelkim wymaganiom, bez względu na to, jak formalna lub swobodna jest sytuacja.

Ta dobrze wykonana zapalniczka jest wyposażona w system podwójnego płomienia, który jest zapalany po naciśnięciu kciukiem przycisku. To płynne działanie spustu cofa osłonę ochronną, która utrzymuje zapłonnik w stanie wolnym od zanieczyszczeń, gdy nie jest używany. Precyzyjne płomienie można regulować za pomocą wygodnego pokrętła regulacyjnego u podstawy zapalniczki. Poziom paliwa można również sprawdzić w dowolnym momencie za pomocą bocznego okienka poziomu paliwa. Zapalniczka ma nawet rozkładany obcinacz 9 mm. Zespół Xikar pomyślał o wszystkim.

Ta przyjemna zapalniczka z pewnością wywoła uśmiech na Twojej twarzy za każdym razem, gdy jej użyjesz. Zapewniając nienaganną kontrolę płomienia, wygodę i niezawodność, Zapalniczka Xikar Element Dual Flame Gunmetal jest zwycięzcą pod każdym względem.
Wysokość: 16 mm
Kod EAN: 813463015845
Produkt ID: 1550gm
Głębokość: 70 mm

​Klienci, którzy zakupili ten produkt ...

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 4/5
(5 Rankingi)
Review rating  
40 % (2 Rankingi)
Review rating  
40 % (2 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
20 % (1 Ranking)
Review rating
 03 lut 2020
Przekład z oryginału Deutsch (German)
Produkt zgodny z moim zamówieniem, jestem całkowicie zadowolony.
Review rating
 05 lip 2020
Review rating
 16 lis 2011
Review rating
 20 mar 2011
00:00 00:00