Xikar lighter Element Double Jet - gunmetal Xikar lighter Element Double Jet - gunmetal Xikar lighter Element Double Jet - gunmetal Xikar lighter Element Double Jet - gunmetal Xikar lighter Element Double Jet - gunmetal
Xikar lighter Element Double Jet - gunmetal

Xikar Element Zapalniczka z Podwójnym Płomieniem Metaliczna


3,8 (5 Oceny)
403 zł

Dostępność: Chwilowo niedostępne w magazynie. Data dostawy nie jest znana.

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Xikar konsekwentnie udowadnia, że ​​jest idealnym źródłem dla osób poszukujących wysokiej jakości akcesoriów do cygar, które łączą ergonomiczne, przyjazne dla użytkownika projekty ze współczesną stylistyką. Dla tych, którzy chcą niezawodnej zapalniczki z dużą osobowością, zwycięską opcją będzie Zapalniczka Xikar Element Dual Flame.

Ulubiona przez fanów zapalniczka Xikar Element Dual Flame Gunmetal przyciąga uwagę eleganckim wykończeniem z brązu, które doskonale podkreśla zaokrąglenia zapalniczki, co jest przyjemne zarówno dla oka, jak i dla dotyku. To piękno sprosta wszelkim wymaganiom, bez względu na to, jak formalna lub swobodna jest sytuacja.

Ta dobrze wykonana zapalniczka jest wyposażona w system podwójnego płomienia, który jest zapalany po naciśnięciu kciukiem przycisku. To płynne działanie spustu cofa osłonę ochronną, która utrzymuje zapłonnik w stanie wolnym od zanieczyszczeń, gdy nie jest używany. Precyzyjne płomienie można regulować za pomocą wygodnego pokrętła regulacyjnego u podstawy zapalniczki. Poziom paliwa można również sprawdzić w dowolnym momencie za pomocą bocznego okienka poziomu paliwa. Zapalniczka ma nawet rozkładany obcinacz 9 mm. Zespół Xikar pomyślał o wszystkim.

Ta przyjemna zapalniczka z pewnością wywoła uśmiech na Twojej twarzy za każdym razem, gdy jej użyjesz. Zapewniając nienaganną kontrolę płomienia, wygodę i niezawodność, Zapalniczka Xikar Element Dual Flame Gunmetal jest zwycięzcą pod każdym względem.
Wysokość:
16 mm
Produkt ID:
1550gm
Kod EAN:
813463015845
Głębokość:
70 mm

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 3,8/5   (5 Oceny)
 40% (2 Oceny)
 40% (2 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 20% (1 Ocena)
 03 lut 2020
Przetłumaczono

Produkt zgodny z moim zamówieniem, jestem całkowicie zadowolony.

 05 lip 2020
 16 lis 2011
 20 mar 2011