Xikar PuroTemp Cyfrowy Higrometr

Xikar PuroTemp Cyfrowy Higrometr


4,5 (2 Oceny)
1 057 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Chwilowo niedostępne w magazynie. Data dostawy nie jest znana.

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Założyciel Xikar, Kurt Van Keppel i główny projektant, Scott Almsberger, zmienili Xikar z małego, garażowego koncernu na jednego ze światowych liderów w dziedzinie precyzyjnych akcesoriów do cygar. Chociaż historia Xikar rozpoczęła się od obcinaczy do cygar, teraz obejmuje ona jedne z najpopularniejszych i najbardziej niezawodnych higrometrów na rynku. Jednym z ulubionych jest higrometr Xikar PuroTemp Digital Gauge.

Cyfrowy higrometr zapewnia wysoką jakość pomiaru wilgotności i temperatury. Przy wilgotności względnej w zakresie od 20% do 95% urządzenie poradzi sobie w prawie każdych warunkach i ma gwarantowaną dokładność w zakresie +/- 2% wilgotności względnej. Temperatura, Twój wybór Fahrenheita lub Celsjusza, jest gwarantowana w zakresie +/- 1 stopnia. Po wyjęciu go z pudełka, kalibracja nie jest konieczna!

Szerszy obszar wyświetlania zapewnia bardziej nowoczesny wygląd humidora, z mocowaniem na magnes i zwężającym się tyłem, umożliwiając dopasowanie urządzenia do prawie każdego humidora z miejscem na standardowy higrometr o niewielkich rozmiarach. Sprawdzenie temperatury zajmuje tylko jeden rzut okiem, a sprytnie zaprojektowany cyfrowy odczyt „tarczy” symuluje analogowy styl klasycznych higrometrów z doskonale nowoczesnymi elementami.

Cyfrowy higrometr PuroTemp jest wyrafinowanym i łatwym w użyciu narzędziem, które pozwala skupić się na radości ogólnym doświadczeniem cygar bez martwienia się ich stan. Podczas wymiany baterii Xikar zaleca użycie baterii guzikowej CR2025 lub jej odpowiednika.

Kolor:
Dwukolorowy
Marka:
Xikar
Kod EAN:
813463014480

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 4,5/5   (2 Oceny)
 50% (1 Ocena)
 50% (1 Ocena)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 06 lut 2021
 18 sty 2020