Xikar PuroTemp Cyfrowy Higrometr

Review rating 5/5
(1 Ocena)

193zł.

Special Price

157zł.

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 3 produkty w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Założyciel Xikar, Kurt Van Keppel i główny projektant, Scott Almsberger, zmienili Xikar z małego, garażowego koncernu na jednego ze światowych liderów w dziedzinie precyzyjnych akcesoriów do cygar. Chociaż historia Xikar rozpoczęła się od obcinaczy do cygar, teraz obejmuje ona jedne z najpopularniejszych i najbardziej niezawodnych higrometrów na rynku. Jednym z ulubionych jest higrometr Xikar PuroTemp Digital Gauge.

Cyfrowy higrometr zapewnia wysoką jakość pomiaru wilgotności i temperatury. Przy wilgotności względnej w zakresie od 20% do 95% urządzenie poradzi sobie w prawie każdych warunkach i ma gwarantowaną dokładność w zakresie +/- 2% wilgotności względnej. Temperatura, Twój wybór Fahrenheita lub Celsjusza, jest gwarantowana w zakresie +/- 1 stopnia. Po wyjęciu go z pudełka, kalibracja nie jest konieczna!

Szerszy obszar wyświetlania zapewnia bardziej nowoczesny wygląd humidora, z mocowaniem na magnes i zwężającym się tyłem, umożliwiając dopasowanie urządzenia do prawie każdego humidora z miejscem na standardowy higrometr o niewielkich rozmiarach. Sprawdzenie temperatury zajmuje tylko jeden rzut okiem, a sprytnie zaprojektowany cyfrowy odczyt „tarczy” symuluje analogowy styl klasycznych higrometrów z doskonale nowoczesnymi elementami.

Cyfrowy higrometr PuroTemp jest wyrafinowanym i łatwym w użyciu narzędziem, które pozwala skupić się na radości ogólnym doświadczeniem cygar bez martwienia się ich stan. Podczas wymiany baterii Xikar zaleca użycie baterii guzikowej CR2025 lub jej odpowiednika.


Kolor: Dwukolorowy
Kod EAN: 813463014480
Marka: Xikar

​Klienci, którzy zakupili ten produkt ...

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 5/5
(1 Ranking)
Review rating  
100 % (1 Ranking)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating
 18 sty 2020
00:00 00:00